סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

עו"ד יעקב גורנשטיין

יעקב גורנשטיין
איזור: תל אביב
טלפון: הצג טלפון
כתובת: חשמונאים 90
 
פקס: 03-5611787
1 2 3 4 5 
2 חוות דעת
הוסף חוות דעת

שותף במשרד עורכי דין בלש, בר -אולפן העוסק במשפט אזרחי-מסחרי, דיני מקרקעין, חוזים, מעמד אישי וליטיגציה משפטית.

תחומי עיסוק:
גירושין,הסכם גירושין,הסכם ממון,חלוקת רכוש,מזונות אישה,מזונות ילדים,בתים משותפים,דמי מפתח,חוזה מקרקעין,ליווי פרוייקטים,נדל"ן מסחרי,עסקאות קומבינציה,פירוק שיתוף,קניית דירה

לקוחות ממליצים - עו"ד יעקב גורנשטיין

ציון:
עמית הר פז
1 2 3 4 5 

30.01.2013

שלום רב
יש לי את העונג להמליץ על עו"ד יעקב גורנשטיין שאותו זכיתי להכיר עוד מימי כסטודנט בפקולטה למשפטים, כאשר יעקב היה כחלק ממערך ההוראה בקורס דיני קניין.
לאחר שהוקסמתי מיכולותיו המשפטיות, רכשתי את שרותיו של עו"ד יעקב גורנשטיין שייצג אותי ואת משפחתי במספר רב מאוד של הליכים משפטים מורכבים.
חייב אנוכי לציין, שבמהלך כל דרכנו המשותפת ביחסי עו"ד- לקוח, עו"ד גורנשטיין היה בקיא בכל הפרטים העובדתיים והמשפטים בכל הליך, היה קשוב, היה זמין לכל שאלותינו ומעל הכל היה "חבר" שיודע להבין שעו"ד זה לא רק לווי משפטי אלא זה גם תמיכה רגשית בלקוחות וזאת לא הרבה עו"ד יודעים לעשות נאמנה .
ממליץ בחום ועומד מאחורי כל מילה.

לכל שאלה שעולה, אשמח לעמוד במייל.
harpaztrading@gmail.com
עמית

ישי בוסאני
1 2 3 4 5 

29.01.2013

אין מספיק מילים שאוכל לתאר את התודות שלי ליעקוב, ובכלל לצוות המדהים של משרד בלש בר-אולפן, על המסירות, הדבקות במטרה בשעות לא שעות , המלחמה העיקשת בתהליך המשפטי וחתירה לגילוי האמת והבאת הצדק . יעקוב שהוכיח שהוא לא סתם עו'ד ... הוא נותן את הנשמה וכל מילה נוספת מיותרת... ממליץ בחום!

פניה וקבלת ייעוץ ראשוני

נא מלאו את הפרטים הבאים: