סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

עו"ד יעל פלג

יעל פלג
איזור: תל אביב
טלפון: הצג טלפון
כתובת: רמת-ים 93
 
עיר: הרצליה
פקס: 09-9585747
1 2 3 4 5 
0 חוות דעת
הוסף חוות דעת

עו"ד ומגשרת, בעלת משרד עורכי דין לנזיקין בכלל, ורשלנות רפואית, תאונות דרכים ועבודה בפרט

תחומי עיסוק:
נזקי גוף,תאונות דרכים,תאונות עבודה

אודות

עו''ד יעל פלג היא אחת מעורכות הדין הוותיקות בארץ בתחום הנזיקין, ועוסקת בו למעלה מ-25 שנים. בנוסף לייצוג משפטי של לקוחותיה, היא מעניקה שירותי גישור בתחום. עו"ד פלג הינה חברה בלשכת עורכי הדין בישראל ובאגודה לרפואה ולמשפט.
 
עו''ד פלג סיימה את לימודיה בפקולטה למשפטים של אוניברסיטת תל אביב בשנת 1986 והתמחתה בבית המשפט המחוזי. בנוסף ללימודי המשפטים עו''ד פלג היא בוגרת האקדמיה למוזיקה באוניברסיטת תל אביב, בעלת תואר ראשון בספרות ותואר שני בבלשנות צרפתית מאוניברסיטת ת"א ומאוניברסיטת הסורבון בפריז.
 
בשנת 1992, הקימה עו''ד יעל פלג משרד עורכי דין עצמאי. המשרד עוסק באופן בלעדי בתחום נזקי הגוף לרבות תאונות דרכים, תאונות עבודה ועוד. התמחות מיוחדת של המשרד היא ייצוג נפגעי רשלנות רפואית בתביעות נגד קופות החולים ובתי החולים. עו"ד פלג היא בעלת ניסיון רב שנים בייצוג תובעים במרבית תחומי הרפואה (כירורגיה, קרדיולוגיה, מיילדות וגינקולוגיה, עיניים, רפואת ילדים, ניאונטולוגיה, רפואת משפחה, טיפול נמרץ, והרשימה עוד ארוכה).
 
משרדה של עו''ד יעל פלג הוא משרד "בוטיק". לקוחות המשרד זוכים לליווי אישי של עו"ד פלג לכל אורך התהליך. תורם לכך מספר התיקים המוגבל אשר עו"ד מסכימה לקבל לטיפולה תוך  התמקדות במקרים בעלי השפעה מהותית על חיי הנפגעים בלבד. המשרד פועל בשיתוף פעולה עם מיטב המומחים הרפואיים בארץ ובעולם, וחוות הדעת של אלה מסייעות לו בתיקים המשפטיים השונים.

פניה וקבלת ייעוץ ראשוני

נא מלאו את הפרטים הבאים: