סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

עו"ד יעל אדר

יעל אדר
איזור: מרכז
טלפון: הצג טלפון
כתובת: סוקולוב 3
 
פקס: 09-7458017
1 2 3 4 5 
1 חוות דעת
הוסף חוות דעת

בעלים של משרד עורכי דין בתחום דיני משפחה והוצאה לפועל

תחומי עיסוק:
בית דין רבני,בית משפט משפחה,גירושין,הסכם גירושין,הוצל"פ

אודות

עו"ד יעל אדר, בוגרת המסלול ללימודי משפטים מטעם שערי משפט חברה בלשכת עורכי הדין מאז שנת 2012, מציעה את שירותיה במסגרת התמחותה בתחום דיני משפחה והוצאה לפועל והן בעבודתה כמגשרת. עו"ד אדר פועלת  אל מול בתי המשפט השונים, לרבות לשכות ההוצאה לפועל, ומייצגת את לקוחותיה במסגרת השירותים המשפטיים שהיא מעניקה, עו"ד יעל אדר מציעה את שירותיה גם בתחום ה "גירושין בשיתוף פעולה".

 

עו"ד יעל אדר מאמינה במתן מענה מדויק, נקודתי ומקצועי. במסגרת עבודתה היא מטפלת במגוון רחב של תיקים הקשורים לתחום דיני משפחה מהיבטיו השונים, וביניהם: תיקים העוסקים בהסכמי גירושין, חלוקת רכוש, הסכמי ממון, הסדרי ראיה, אפוטרופסות, צוואות וירושות, ועוד. מלבד הטיפול בתיקים הקשורים לדיני משפחה, מציע המשרד גם מענה בכל הקשור לתחום ההוצאה לפועל, איחוד תיקים, פשיטות רגל וגם ייצוגם של לקוחות זוכים או חייבים אל מול הערכאות הרלוונטיות. 

 

משרדה של עו"ד יעל אדר, שממוקם בהוד השרון, שם דגש רב על אמינות, כבוד הדדי ושירותיות ברמה גבוהה. המשרד מלווה את לקוחותיו לאורך כל הדרך ובמיוחד בתקופות אלו שאינן פשוטות. בהיותה מגשרת, מציעה עו"ד אדר פתרונות שונים לסכסוך כדי להימנע מהליכה לבית המשפט.

פניה וקבלת ייעוץ ראשוני

נא מלאו את הפרטים הבאים: