סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

עו"ד יניב לנקרי

יניב לנקרי
איזור: חיפה
טלפון: הצג טלפון
כתובת: אילת 20
 
עיר: חיפה
פקס: 072-2806-777
1 2 3 4 5 
11 חוות דעת
הוסף חוות דעת

מייסד ושותף במשרד עורכי דין בתחום המשפט האזרחי - דיני משפחה, דיני עבודה, לשון הרע ועוד.

תחומי עיסוק:
ירושה,צוואה,בית הדין לעבודה,חוזה עבודה,יחסי עובד מעביד

אודות

עו"ד יניב לנקרי מייסד ושותף במשרד עוה"ד לנקרי ושות' , בעל תואר שני במשפטים - מציע את שירותיו המשפטיים במגוון רחב של נושאים בתחום האזרחי על מנת לספק ללקוחותיו את המענה המדויק והנכון ביותר, ובהתאם לאירוע המשפטי עצמו.
 

עו"ד יניב לנקרי, שצבר ניסיון רב במסגרת תפקידו כעו"ד, מלווה את לקוחותיו החל משלב הייעוץ הראשוני ולאורך כל התהליכים עצמם. הוא מציע שירותים משפטיים עם שקיפות מלאה ומשתף את הלקוח בשלבים השונים. בדרך זו מעניק עו"ד לנקרי שירות אישי יותר, שירות מסור יותר וגם שירות מקצועי יותר תוך שימת דגש לכך שהלקוח הוא ליבת העשייה במשרד.
 

משרדו של עו"ד לנקרי,  ממוקם בחיפה (משרד ראשי) ובתל אביב (משרד משני), מטפל בתיקים בנושאים רבים. מבין הנושאים אליהם מתייחסים תיקים אלה אפשר למצוא: תיקים בנושאי דיני משפחה, תיקים בנושא ירושות וצוואה, תיקים בנושא דיני עבודה, לשון הרע, כתיבת וניסוח הסכמים וחוזים, תיקים הקשורים למשפט מנהלי  וגם תיקים בנושא עתירות מנהליות. בנוסף, עו"ד לנקרי מלווה מתמחים ונבחנים רבים בערעורים על בחינות ההסמכה (אדריכלים ולשכת עוה"ד בישראל) וכן מופיע כמייצג בוועדות משמעת מטעמן של הלשכות השונות.
 

עו"ד לנקרי משמש כמרצה אקדמי בקליניקה לגישור שבמספר מוסדות אקדמים.
 

בנוסף, מציע המשרד את שירותיו גם בתחום הסכמי מכר ומקרקעין, גם בנושא תאונות דרכים וגם בכל הקשור לגישור ולהתמודד עם סכסוכים בדרכים שונות, שאינן מחייבות בהכרח הגעה לבית המשפט והתמודדות עם המערכות השונות הרלוונטיות לכך.
 

במשרד 4 מחלקות מרכזיות בחתך נושאי המותאם לכל עו"ד פעיל במשרד.
 

המשרד חרט על דגלו לספק לכל לקוח ולקוח את המענה המתאים לו, תוך שימת דגש והתייחסות אל הפרטים הקטנים. המשרד מספק מענה משפטי הן ללקוחות פרטיים והן ללקוחות עסקיים ומשלב דרכים יצירתיות המאפשרות להתמודד עם המקרה המשפטי באופן הנכון והמתאים ביותר.

 

פניה וקבלת ייעוץ ראשוני

נא מלאו את הפרטים הבאים: