סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

עו"ד ינון פריד

ינון פריד
איזור: דרום
טלפון: הצג טלפון
כתובת: הרצל 1
 
עיר: אשדוד
פקס: 08-8553571
1 2 3 4 5 
0 חוות דעת
הוסף חוות דעת

עו"ד, נוטריון ומגשר, בעל משרד עורכי דין המתמחה בתחום האזרחי מסחרי.

תחומי עיסוק:

אודות

עו''ד ינון פריד חבר בלשכת עורכי הדין משנת 1995. מזה מספר שנים הוא משמש כנוטריון מוסמך, וכן מציע את שירותיו כמגשר מקצועי. סיוע זה ניתן בסוגיות כלכליות ומשפחתיות כאחד.
 
ההתמחות העיקרית של עו''ד ינון פריד היא בתחום האזרחי-מסחרי, בו הוא מעניק ייעוץ מקיף וליווי בהליכים משפטיים שונים. הייצוג ניתן אל מול הרשויות הרלוונטיות, דוגמת בתי המשפט, בית הדין לעבודה, לשכות ההוצאה לפועל וכן הלאה. 
 
משרדו של עו''ד ינון פריד פועל במספר תחומים עיקריים, ביניהם: תביעות אזרחיות או כספיות מסוגים שונים, הוצאה לפועל, ניסוח ועריכת חוזים מסוגים שונים (עם דגש על הפן המסחרי), גביית חובות, הסכמי מכירה ורכישה של נכסי נדל''ן, ירושות, צוואות, צווי קיום – והרשימה עוד ארוכה. ככלל, הדגש של עו''ד ינון פריד הוא על מציאת האיזון שבין ההיבט המשפטי של העסקאות לזה הכלכלי, והרצון הוא לחתור לפתרון שיהיה מספק משתי הבחינות האלה.
 
משרד עורכי הדין של ינון פריד הינו משרד עצמאי. מעבר לעו''ד ינון פריד, פועלים בו שלושה עורכי דין שכירים נוספים. המשרד פועל בעיקר באזור אשדוד, ומייצג נאמנה את עיריית אשדוד, חברות שונות במשק הישראלי וכן לקוחות פרטיים רבים. 
 
המשרד מצטיין בהענקת יחס אישי ללקוחותיו, ופועל עבורם במקצועיות המקסימלית. אנשיו בקיאים בתקנות השונות בתחומים האמורים עד לרמת היסוד, ומתעדכנים בשינויים אשר חלים בו חדשות לבקרים.

פניה וקבלת ייעוץ ראשוני

נא מלאו את הפרטים הבאים: