סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

רשימת עורכי דין ייצוג חיילים (0)

נפצעתם במהלך השירות הצבאי ונקבעה לכם נכות צמיתה? האם אתם סובלים כתוצאה מרשלנות רפואית שהתרחשה בזמן השירות שלכם בצה"ל? האם אתם סובלים מתופעת דחק פוסט טראומטית כתוצאה מאירוע שהשתתפתם בו במהלך השירות והמערכת הצבאית מתעלמת מכם? האם אתם מחפשים עורכי דין לייצוג חיילי צה"ל שאינם משתייכים למערכת עצמה?
 
החיילים בצה"ל חשופים לפציעות שונות בגוף ובנפש באופן מובהק יותר מאשר אזרחים מן השורה. עם זאת, חיילים רבים שנמצאים בשירות מילואים, קבע או סדיר, לא מודעים לזכויות הבסיסיות שלהם ולעתים אף חמור מכך, לא מאמינים כי קולם יישמע. חשוב להבין שתפקידו של צה"ל בין היתר הוא להגן על חייליו ולספק להם את כל הדרוש להם, לקחת אחריות על כל הקורה להם במהלך השירות ולהעניק להם את הפיצויים להם הם ראויים על פי חוק בכל מקרה לגופו.
 
במידה ואתם חיילים בצה"ל ומעוניינים לקבל ייעוץ משפטי ללא תשלום וללא כל התחייבות באופן דיסקרטי ואמין, כל שעליכם לעשות הוא לפנות לאחד מעורכי הדין שמופיעים בקטגוריה זו. כאן תוכלו למצוא עורכי דין לייצוג חיילי צה"ל שמתמחים בהתנהלות מול מערכת המשפט הצה"לית ואתם מוזמנים להיכנס לפרופילים האישיים של כל אחד ואחד מאנשי המקצוע בדף ולהתרשם מפסקי הדין שהשיגו במהלך השנים, ללמוד על תחומי ההתמחות שלהם ולבחור את איש המקצוע המתאים ביותר לנהל את התיק שלכם. 
 
קרא עוד
  • רשימת עו"ד ייצוג חיילים
  • עו"ד שצפיתי בהם
  • עו"ד שסימנתי

סגור
שלח פניה לעו"ד ייצוג חיילים

הודעות אחרונות בפורומים