סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

רשימת עורכי דין ייצוג בשוויץ (0)

קרוב המשפחה השוויצרי שלכם הוריש לכם רכוש רב אבל אתם לא מצליחים לחלץ אותו משארי הבשר האחרים שמתגוררים עדיין בשוויץ? החברה שלכם מעוניינת בהקמת קשר עסקי עם חברה שווייצית ואתם זקוקים לייעוץ משפטי בנוגע לחוזה הנרקם? הופעלו נגדכם הליכים משפטיים בבית הדין השווייצרי ואתם זקוקים לייצוג של עורך דין? לשאלות אלו ונוספות תמצאו תשובה בקטגוריית עורכי דין שוויץ.

גופים עסקיים ישראליים רבים המנהלים קשרים עם עסקים בשווייץ נקלעים לא אחת לבעיות הנובעות מהשוני בדינים הנהוגים בשתי המדינות. כמו כן יורשים ישראליים רבים מתקשים לקבל את הרכוש או את הכספים המגיעים להם כדין כתוצאה מהבדלים אלו. אי לכך ההתנהלות מול מערכת המשפט השווייצרית צריכה להיעשות תוך שימוש בעורכי דין שמתמחים בדינים השוויצרים באופן ספציפי.

בקטגורית עורכי דין שוויץ ריכזנו עבורכם רשימה ארוכה של משרדי עורכי דין שמתגאים בשליטה מוחלטת ברזי המשפט השווייצי ושמעסיקים עורכי דין הדוברים את ארבע השפות הרשמיות במדינה. אתם מוזמנים להפנות שאלות בנושאים משפטיים באופן ישיר לכל אחד מהמשרדים המופיעים בדף או להעלות את השאלות שלכם לפורום המקצועי. בנוסף אתם מוזמנים להשאיר פנייה בעזרת טופס יצירת הקשר ואיש המקצוע המתאים יחזור אלכם תוך זמן קצר. כל זאת ללא כל עלות כספית וללא התחייבות מצדכם. 

קרא עוד
  • רשימת עו"ד ייצוג בשוויץ
  • עו"ד שצפיתי בהם
  • עו"ד שסימנתי

סגור
שלח פניה לעו"ד ייצוג בשוויץ

הודעות אחרונות בפורומים