סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

רשימת עורכי דין ייצוג בסין (0)

האם אתם מעוניינים לערוך חוזה עם קבלן סיני אך מתקשים לגשר על פערי התרבות והשפה? החברה שלכם שוקלת פתיחה של סניף בהונג קונג אבל הבירוקרטיה הסינית מקשה אפילו על קיום התהליכים הראשוניים? מחפשים עורך דין שייצג אתכם בבית המשפט הסיני בעקבות תביעה שהוגשה נגדכם? לשאלות אלו ונוספות תמצאו תשובה בקטגוריית עורכי דין סין.

 

בין ישראל לבין סין שוררים יחסים דיפלומטים חמים שמתאפיינים בקשרי מסחר פוריים כמו גם בקשרים אקדמיים וקשרי תרבות ענפים. אי לכך חברות רבות במשק הישראלי משקיעות סכומי כסף לא מבוטלים במדינה שעוצמתה הולכת וגדלה משנה לשנה. מן הסתם ככל שמסתעפים הקשרים, נוצרת גם קרקע נוחה לחיכוכים שלא אחת מגיעים לכדי יישוב בתי המשפט. מאחר ומערכת המשפט הסינית שונה בהתנהלותה באופן מהותי ממערכת המשפט הישראלית, חשוב מאוד להיעזר בכל סוגיה משפטית עם עורך דין שמכיר את הדינים הסיניים לעומק.

בקטגוריה עורכי דין סין ריכזנו עבורכם רשימה של עורכי דין המתמחים בניהול תיקים מול מערכת המשפט הסינית. אתם יכולים להעלות כל שאלה בנושא לפורום המשפטי המקצועי, לקרוא פסקי דין שנכתבו בתחום ואפילו להפנות את השאלות שלכם ישירות לכל אחד ואחד מהמשרדים המופיעים בדף ללא עלות כספית. 

קרא עוד
  • רשימת עו"ד ייצוג בסין
  • עו"ד שצפיתי בהם
  • עו"ד שסימנתי

סגור
שלח פניה לעו"ד ייצוג בסין

הודעות אחרונות בפורומים