סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

רשימת עורכי דין ייצוג במדינת אנגליה (0)

האם אתם עומדים בפני תביעה בבית דין אנגלי בגין סכסוך עבודה עם השותפים הבריטים שלכם? האם הוגשה נגדכם תביעת אבהות על ידי אישה אנגליה ואתם מרגישים כי מעלילים עליכם עלילות שווא? קיבלתם חותמת שחורה בדרכון ואתם מעוניינים לערער על ההחלטה? זקוקים נואשות לייצוג משפטי בבית המשפט האנגלי ואין לכם מושג היכן להתחיל את החיפושים אחרי עורכי דין מומחים?

המשפט המקובל, חוקי הפרלמנט ודיני היושר שונים במהותם באופן ניכר מהדינים במדינת ישראל. עם זאת, כיום ישנם מספר משרדי עורכי דין בישראל שמתמחים באופן ספציפי בחוקים האנגליים ומסייעים לאזרחים ישראליים רבים להתמודד עם מערכת המשפט הבריטית באופן מקצועי, אמין ומסור.

פורטל iLaw הוקם במטרה לסייע לאזרחים ישראליים לאתר עורכי דין מקצועיים בתחומים שונים בקלות, במהירות וביעילות. בקטגורית עורכי דין אנגליה ריכזנו עבורכם עורכי דין רבים שמתמחים בייצוג ישראליים בבתי המשפט האנגליים. אתם מוזמנים להיכנס לפרופילים המקצועיים של המשרדים השונים, לפנות אליהם ישירות בצורה דיסקרטית ולבקש את חוות הדעת שלהם בעניינכם. אנחנו מאמינים כי בקטגוריה עורכי דין אנגליה תוכלו לאתר את איש המקצוע המתאים לכם ביותר בקלות ובנוחות. 

קרא עוד
  • רשימת עו"ד ייצוג במדינת אנגליה
  • עו"ד שצפיתי בהם
  • עו"ד שסימנתי

סגור
שלח פניה לעו"ד ייצוג במדינת אנגליה

הודעות אחרונות בפורומים