סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

רשימת עורכי דין ייצוג בליטא (0)

האם אתם עומדים בפני האשמות כבדות במדינת ליטא ואתם מרגישים שדמכם נשפך? השותפות העסקית שלכם עם החברה הליטאית הובילה אתכם לבית המשפט? מחפשים בנרות עורכי דין לייצוג בדין במדינת ליטא ולא יודעים מאיפה להתחיל את החיפושים? לשאלות אלו ונוספות תמצאו תשובה בקטגוריית עורכי דין ליטא.
 
הקשרים העסקיים בין מדינת ליטא למדינת ישראל נחשבים לפוריים מאי פעם. כ-300 חברות ישראליות פועלות במדינת ליטא ובין ישראל לבין ליטא מועברות סחורות רבות מדי שנה בהיקפים של עשרות מיליוני דולרים. כמו כן משנה לשנה היקפי המסחר רק הולכים וגדלים. מטבע הדברים, לעתים קרובות מתגלעות מחלוקות לא פשוטות בין הצדדים העסקיים שמגיעות לכותלי בתי המשפט. מאחר ומדובר לרוב במשפטים שעלולים לעלות לחברות הישראליות סכומי כסף נכבדים, ישנה חשיבות רבה להצטיידות בעורכי דין שמכירים את הדין הליטאי מלפנים ומאחור. 
 
בקטגוריה עורכי דין ליטא תמצאו משרדים רבים שעוסקים באופן שוטף בייצוג חברות ישראליות כמו גם אנשים פרטיים בדין במדינת ליטא. אתם מוזמנים להיכנס לפרופילים המקצועיים שלהם ולמצוא את אנשי המקצוע הראויים ביותר למשימה שניצבת לפניכם. כמו כן אתם מוזמנים להעלות שאלות בתחום לפורום המקצועי או להפנות את השאלות שלכם ישירות לכל אחד מהמשרדים המופיעים בדף ללא תשלום.
קרא עוד
  • רשימת עו"ד ייצוג בליטא
  • עו"ד שצפיתי בהם
  • עו"ד שסימנתי

סגור
שלח פניה לעו"ד ייצוג בליטא

הודעות אחרונות בפורומים