סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

רשימת עורכי דין ייצוג בדרום אפריקה (0)

יצאתם לטיול חלומי ביבשת השחורה ומצאתם את עצמכם מאחורי סוגר ובריח, מואשמים בעבירות שונות על לא עוול בכפכם? מעוניינים לחתום על חוזה חשוב עם חברה שממוקמת באחת ממדינות דרום אפריקה ולא מעוניינים להניח ליד הגורל לקבוע דבר בעניינכם? מחפשים כבר זמן רב וללא הצלחה עורכי דין לייצוג במדינות דרום אפריקה?

בשנים האחרונות יותר ויותר אנשי עסקים ישראליים לוטשים עיניים למדינות דרום אפריקה. מדינות דרום אפריקה מצדן מקבלות בברכה את היזמים הישראליים שמגיעים מתחומים שונים לרבות אבטחת מידע, אנרגיה ירוקה, תחומים צבאיים שונים ועוד. העסקאות הרבות שנחתמות מדי יום בין יזמים ישראליים לגורמים דרום אפריקאים מסתכמות במאות מיליוני דולרים מדי שנה ולכן לא יהיה זה מוגזם להגיד שכל פסיק בחוזים העסקיים צריך להופיע בדיוק במקום הנכון.

במידה ואתם מחפשים עורכי דין לייצוג במדינות דרום אפריקה, הגעתם בדיוק למקום הנכון. בקטגוריה זו ריכזנו עבורכם עורכי דין רבים שמייצגים באופן שוטף חברות ישראליות כמו גם אנשים פרטיים מול רשויות החוק במדינות דרום אפריקה, מול חברות מסחריות ועוד. כל שעליכם לעשות הוא להשאיר את הפרטים שלכם בטופס יצירת הקשר או ליצור קשר באופן ישיר עם אחד המשרדים המופיעים להלן. 

קרא עוד
  • רשימת עו"ד ייצוג בדרום אפריקה
  • עו"ד שצפיתי בהם
  • עו"ד שסימנתי

סגור
שלח פניה לעו"ד ייצוג בדרום אפריקה

הודעות אחרונות בפורומים