סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

רשימת עורכי דין ייצוג בדרום אמריקה (0)

מחפשים עורכי דין לייצוג במדינות דרום אמריקה? הטמינו בתיק שלכם כמות זו או אחרת של סם לא חוקי וכעת אתם עומדים בפני משפט גורלי? מחפשים אנשי מקצוע שייצגו אתכם מול מוסדות השלטון במדינה דרום אמריקאית? קיבלתם בירושה רכוש רב מקרוב משפחה שהלך לעולמו ואתם מחפשים בנרות איש מקצוע אמין שיסייע לכם לזרז את ההליכים?

מערכת המשפט הדרום אמריקאית אינה אחידה במהותה. לכל מדינה יש את הדינים ואת התקנות שלה שלעתים אף משתנים בצורה ניכרת בתוך המדינה עצמה בהתאם למחוז או לעיר בה מדובר. ישראלים רבים שנשבו בקסמיה של היבשת מנסים את כוחם בהקמת מיזמים בתחומים שונים ברחבי היבשת ולצורך כך נעזרים באנשי מקצוע ישראליים שמתמחים בייצוג משפטי במדינות השונות של דרום אמריקה. כמו כן ישנם ישראלים רבים שמואשמים בעבירות סמים בדרום אמריקה שבצדן עונשי מאסר כבדים ביותר לעתים קרובות על לא עוול בכפם.

בקטגוריה זו תמצאו מגוון של עורכי דין לייצוג במדינות דרום אמריקה שישמחו לסייע לכם בכל קושי בו נתקלתם. אתם מוזמנים להפנות אליהם כל שאלה אם באמצעות הפורום המקצועי בדף ואם בצורה ישירה ודיסקרטית. על ידי קריאה של הפרופילים המקצועיים שלהם תוכלו לאתר בקלות את אנשי המקצוע המתאימים והראויים לייצג אתכם באופן מקצועי, מסור ואמין.

קרא עוד
  • רשימת עו"ד ייצוג בדרום אמריקה
  • עו"ד שצפיתי בהם
  • עו"ד שסימנתי

סגור
שלח פניה לעו"ד ייצוג בדרום אמריקה

הודעות אחרונות בפורומים