סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

רשימת עורכי דין ייצוג בגיאורגיה (0)

נמצאים בשלבים אחרונים של משא ומתן עם חברה גיאורגית וזקוקים לחוות דעת מקצועית בנושא? קרוב משפחה נפטר בגיאורגיה, הוריש לכם את כל רכושו ואתם זקוקים לעזרה מקצועית כדי להניע את ההליכים הבירוקרטים? מחפשים עורכי דין שייצגו אתכם מול מערכת המשפט הגיאורגית בעקבות תביעה שאתם עומדים מולה?

בשנים האחרונות התהדקו קשרי הכלכלה בין ישראל וגיאורגיה. אמנת המס שנחתמה בין המדינות, הפרויקטים השאפתניים בתחום הנדל"ן שמקימים יזמים ישראליים בעיר הבירה של גיאורגיה ותחושת ההתחדשות הכללית שאוחזת במדינה גורמים לחברות ישראליות מתחומים שונים להתעניין בארץ המיוחדת הזאת. כאשר ישנו צורך בהתנהלות מול מערכת המשפט הגיאורגית, חשוב לעבוד אך עם עורכי דין שמתמחים ספציפית בדינים הנהוגים במדינה זו.

בקטגורית עורכי דין גאורגיה אתם מוזמנים להעלות כל שאלה בנושאים משפטיים בנוגע הקשורים למערכת הגאורגית לפורום המקצועי. תחת הקטגוריה עורכי דין גאורגיה מרוכזים עורכי דין הנמצאים בקשר שוטף עם הרשויות הגאורגיות השונות ומייצגים אזרחים ישראליים רבים מולן באופן שגרתי. אתר iLaw מאפשר לכם ליצור איתם קשר באופן דיסקרטי ולמעשה לקבל ייעוץ ראשוני חינם וללא כל התחייבות. 

קרא עוד
  • רשימת עו"ד ייצוג בגיאורגיה
  • עו"ד שצפיתי בהם
  • עו"ד שסימנתי

סגור
שלח פניה לעו"ד ייצוג בגיאורגיה

הודעות אחרונות בפורומים