סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

רשימת עורכי דין ייצוג בארה"ב בחיפה (1)

זקוקים באופן דחוף לוויזת עבודה לארה"ב? מצאתם את אהבת חייכם אבל לרוע המזל היא גרה ביבשת המוזהבת ולא מוכנה לשקול אפילו לעשות עלייה? מחפשים עורכי דין שמתמחים בחוקה האמריקאית לצורך התייעצות מקצועית?

ארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות מושכת אליה יזמים ואנשים צעירים כבר מאות שנים ולא נראה שהפופולאריות שלה כיעד מועדף להגירה נמצאת בסכנה כלשהי. עם זאת, בעקבות עשרות אלפי הישראלים שניסו את מזלם בעבודה בלתי חוקית ולא מורשית בתחומי המדינה, רשויות ההגירה הקשיחו את המדיניות שלהן בשנים האחרונות וכל מי שעובד באופן בלתי חוקי בשטחי ארצות הברית מסתכן בהרחקה לצמיתות מגבולות המדינה.

במידה ואתם זקוקים לעורך דין מוסמך ומקצועי שייצג אתכם מול שגרירות ארצות הברית או משרד ההגירה האמריקאי, הגעתם למקום הנכון. בקטגוריה עורכי דין ארצות הברית מרוכזים עורכי הדין המקצועיים ביותר שפועלים בתחום.

אתם מוזמנים לפנות לכל אחד מעורכי הדין שמופיע בקטגורית עורכי דין ארצות הברית באופן אישי ללא עלות כספית וללא כל התחייבות, להכיר את תחומי ההתמחות הספציפיים שלו, ללמוד על ההישגים שלו בתחומים השונים ותוך הפעלת שיקול דעת לבחור את איש המקצוע המתאים לכם ביותר.

קרא עוד
  • רשימת עו"ד ייצוג בארה"ב
  • עו"ד שצפיתי בהם
  • עו"ד שסימנתי

סגור
שלח פניה לעו"ד ייצוג בארה"ב

    צור קשר עם עורכי דין בתחום ייצוג בארה"ב

  • Tamir Jonathan Debbi

    Tamir Jonathan Debbi, עו"ד

    תחומי עיסוק: מיסוי בינלאומי,מסחר אלקטרוני,תקנון אתר,ייצוג בארה"ב,דין זר

הודעות אחרונות בפורומים