סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

עו"ד ידידיה מנדל

ידידיה מנדל
איזור: מרכז
טלפון: הצג טלפון
כתובת: לוחמי הגיטו 29
 
פקס: 153-77-2011789
1 2 3 4 5 
1 חוות דעת
הוסף חוות דעת

בעלים של משרד עורכי דין בתחום דיני משפחה עם דגש על גירושין וירושה. ליווי וייצוג משפטי בבית הדין הרבני ובית משפט לענייני משפחה.

תחומי עיסוק:
אפוטרופוס,גירושין,הסדרי ראייה,ירושה,מזונות ילדים,משמורת

אודות

עו''ד ידידיה מנדל נחשב לשם מוביל בישראל בתחום דיני המשפחה והמקרקעין. הוא בעל תואר במשפטים (L.L.B) אותו סיים בהצלחה, וחבר בלשכת עורכי הדין מזה מספר שנים. את ההתמחות שלו עשה במשרד עורכי דין בתחום האזרחי, הנדל''ן והפלילי. כמו כן, הוא בוגר מספר השתלמויות תעודה: דיני משפחה (מטעם ועד מחוז תל אביב והמרכז בלשכת עורכי הדין) וניהול תיקים אזרחיים (מטעם "שכר מצווה").

 

לעו''ד ידידיה מנדל ניסיון רב בתיקים משפטיים הנוגעים לתחום דיני המשפחה, עם דגש על תחומי הגירושין והירושה. הוא מעניק ליווי משפטי מלא, ומייצג את לקוחותיו אל מול בית הדין הרבני ובית המשפט לענייני משפחה. הסיוע ניתן בנושאים דוגמת כתובה, דיני מזונות, הסדרי ראיה, משמורת ילדים, רכוש, אפוטרופסות, מחלוקות על ירושה, תביעות נזיקין בין בני משפחה ועוד. יש לציין כי עו''ד ידידיה מנדל פועל בשיתוף פעולה גם עם טוען רבני מהשורה הראשונה, שמסייע לו בהיבטים המסורתיים של המקרים, ובהתנהלות מול בית הדין הרבני.

 

משרדו של עו''ד ידידה מנדל ממוקם בפתח תקווה, והוא מטפל בנושאים מורכבים אלה ואחרים. התמחות מרכזית שלו היא בעריכת הסכמים מכל סוג, לרבות הסכמי ממון, הסכמי גירושין, הסכמים לחיים משותפים ועריכת צוואות, על סוגיהם.

 

בתחום המקרקעין עוסק המשרד בסוגיות הנוגעות למכירה או לשכירות של נכסי נדל''ן, רישום בטאבו ובמינהל מקרקעי ישראל, תביעות פינוי מושכר וכן הלאה. בתחום זה, מייצג עו''ד ידידיה מנדל את לקוחותיו גם אל מול רשויות מיסוי המקרקעין.

 

כל לקוח במשרדו של עו''ד ידידיה מנדל זוכה ליחס אישי, ולליווי מלא לכל אורך הדרך.

פניה וקבלת ייעוץ ראשוני

נא מלאו את הפרטים הבאים: