סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

רשימת עורכי דין טענת פרעתי (2)

עומדים בפני טענת פרעתי? אינכם מבינים במה בדיוק מדובר ומהן ההשלכות? אם כך, כדאי שתדעו שטענת פרעתי נסמכת על סעיף תשע עשרה לחוק ההוצאה לפועל. זוהי פנייה של החייב המוגשת אל ראש הוצאה לפועל בטענה שמילא אחר כול הנדרש ממנו בחוק בגין חובותיו או חלק מהם והוא סיים לפורעם. הטענה נבדקת על ידי ראש ההוצאה לפועל הרשאי לעכב את ביצועי הפסיקות שניתנו, בדרך כלל מול ערבות של החייב ובמטרה לבדוק את טיעוניו. יש לציין כי במקרים אלו נטל ההוכחה מוטל על כתפי החייב, ולכן חשוב לקבל ייעוץ, הכוונה וייצוג מטעמם של עורכי דין מנוסים בנושא טענת פרעתי.
 

עוד חשוב לדעת כי טענת פרעתי שנבדקה על ידי ראש ההוצאה לפועל ונמצאה כחסרת יסוד, מטילה על החייב הוצאות נוספות בגינה. מסיבה זו, עוד בטרם הגשת הבקשה חשוב להתייעץ עם עורכי דין לייצוג על סמך טענת פרעתי, אשר יבדקו באם קיימת עילה חוקית מספקת להגשת הטענה.
 

במידה שכן, יסייע עורך בניסוח הטענות באופן ברור ותקין על פי דרישות המערכת המשפטית. אם הינכם זקוקים לייצוג משפטי בתחום תוכלו להיעזר ברשימה הבאה, בה מופיעים אנשי מקצוע מהשורה הראשונה אשר ישמחו לענות לפניותיכם.

 
קרא עוד
 • רשימת עו"ד טענת פרעתי
 • עו"ד שצפיתי בהם
 • עו"ד שסימנתי

סגור
שלח פניה לעו"ד טענת פרעתי

  צור קשר עם עורכי דין בתחום טענת פרעתי

 • עו"ד איגי בקרמן

  איגי בקרמן, עו"ד

  שותף ובעלים במשרד עורכי הדין ברקמן סטרול העוסק בתחום המשפט האזרחי מסחרי, לרבות בתחום ההוצאה לפעול ודיני משפחה.

  תחומי עיסוק: איחוד תיקים,איתור חייבים,גביית חובות,דיני שטרות,הגבלת רישיון הנהיגה ,הוצל"פ,הסדר חובות,הקפאת הליכים,חובות,חקירת יכולת,טענת פרעתי,ייצוג זוכים,כינוס נכסים,מוגבל באמצעים,עיכוב יציאה מהארץ,עיקול מטלטלין,עיקולים,ערבויות,פסק דין הצהרתי,פשיטת רגל,צו מאסר,צו תשלומים

 • רויטל ספיר

  רויטל ספיר, עו"ד

  תחומי עיסוק: איחוד תיקים,הוצל"פ,הסדר חובות,טענת פרעתי,פשיטת רגל

הודעות אחרונות בפורומים