סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

עו"ד טל אזולאי-סימון

טל אזולאי-סימון
איזור: מרכז
טלפון: הצג טלפון
כתובת: הביל"ויים 25
 
עיר: גדרה
פקס: 153-8-8680566
1 2 3 4 5 
0 חוות דעת
הוסף חוות דעת

בעלים של משרד עורכי דין בוטיק הממוקם בגדרה המציע שירותים, ייעוץ וייצוג בדיני משפחה, דיני עבודה ופנסיה, דיני תאגידים, מקרקעין ושירותי נוטריון.

תחומי עיסוק:
בית משפט משפחה,ירושה,צוואה,דיני פנסיה,זכויות עובדים

אודות

עו"ד טל אזולאי - סימון, בעלת תואר ראשון במשפטים מאוניברסיטת  Staffordshire ותואר שני במשפט בינלאומי וגישור מאוניברסיטת East Anglia, מציעה מענה משפטי במגוון רחב של תחומים על מנת לתת ללקוח את הפתרון הטוב והנכון ביותר עבורו.
 

עו"ד טל אזולאי - סימון, חברה בלשכת עורכי הדין מאז שנת 2000, התמחתה ושימשה כעו"ד במשרדי עורכי דין מהמובילים בתל אביב. מלבד היותה עורכת דין, המלווה את לקוחותיה במסגרתם של תיקים משפטיים, שנחשבים לעיתים מורכבים במיוחד, היא משמשת גם כנוטריון . משרדה של עו"ד טל אזולאי – סימון הוקם בשנת 2007 במטרה להציע לכלל הלקוחות שירותים משפטיים ברמה מקצועית גבוהה ובמחירים נוחים, וכל זאת מבלי להתפשר על האמינות, השקיפות הנדרשת, על המומחיות והבקיאות וגם על היחס האישי, המוצע לכל לקוח ולקוח.
 

עו"ד טל אזולאי – סימון מאמינה בקשר ישיר ואישי עם לקוחותיה, ולכן, מציעה במסגרת עבודתה במשרד שאותו הקימה, פתרונות משפטיים זמינים, הכוללים גם ייעוץ ראשוני ללא התחייבות כמענה משפטי מקדים. בהמשך מלווה עו"ד אזולאי – סימון את הלקוחות כחלק מייצוגם אל מול הערכאות השונות, תוך שיתופו של הלקוח בקבלת ההחלטות ובבניית האסטרטגיה המתאימה לניהול התיק.
 

המשרד, שממוקם בלב גדרה, הוא משרד בוטיק משפחתי קטן המציע יחס אישי ומענה במגוון תחומים, לרבות אך לא רק, דיני משפחה וירושה, דיני עבודה ופנסיה, דיני תאגידים, מקרקעין ושירותי נוטריון. במסגרת השירותים השונים, מציע המשרד גם שירות של "עו"ד צמוד" המיועד לעסקים או לחברות, המעוניינים בייעוץ וסיוע משפטי שוטף, הנדרש לא אחת במסגרת פעילותם. 

פניה וקבלת ייעוץ ראשוני

נא מלאו את הפרטים הבאים: