סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

רשימת עורכי דין חקירת יכולת (1)

חוששים מפני חקירת יכולת העומדת בפניכם? מבקשים אחר הכוונה וייעוץ מקצועי? בעזרת עורכי דין לייצוג בהליכי חקירת יכולת תוכלו לקבל את כול המידע הרלוונטי ולזכות בליווי המקצועי הטוב ביותר. חשוב לדעת כי חקירת יכולת נועדה לברר ולחקור את מצבו הכלכלי והפיננסי של החייב, ומהווה חלק מהליכי ההוצאה לפועל. למעשה, כלי זה מיועד ביסודו להגן על החייבים, שכן בדיקה מקיפה של מצבם הפיננסי אמורה לאפשר להם להחזיר את חובותיהם בהתאם ליכולתם.
 

חקירת יכולת כוללת בדרך כלל בדיקה ומעקב אחר נכסים, חשבונות בנק והוצאות והכנסות פיננסיות. עבור ביצועה יש להגיש בקשה מטעם הנושים או החייבים אל ראש ההוצאה לפועל, אשר רשאי  מצידו להציג בחקירה מסמכים ועדויות התומכים או מפריכים את טענות החייב. על מנת להפיק את המקסימום מחקירת היכולת חשוב להיות מיוצגים על ידי עורכי דין המיומנים בהליכיה, והמסוגלים לשמור על זכויותיכם ולהימנע מטעויות. לנוחיותכם מובאת להלן רשימה של אנשי מקצוע מובילים בתחום, אשר ישמחו להיפגש איתכם ולייצגכם נכונה בהליכים העומדים בפניכם.

 
קרא עוד
 • רשימת עו"ד חקירת יכולת
 • עו"ד שצפיתי בהם
 • עו"ד שסימנתי

סגור
שלח פניה לעו"ד חקירת יכולת

  צור קשר עם עורכי דין בתחום חקירת יכולת

 • עו"ד איגי בקרמן

  איגי בקרמן, עו"ד

  שותף ובעלים במשרד עורכי הדין ברקמן סטרול העוסק בתחום המשפט האזרחי מסחרי, לרבות בתחום ההוצאה לפעול ודיני משפחה.

  תחומי עיסוק: איחוד תיקים,איתור חייבים,גביית חובות,דיני שטרות,הגבלת רישיון הנהיגה ,הוצל"פ,הסדר חובות,הקפאת הליכים,חובות,חקירת יכולת,טענת פרעתי,ייצוג זוכים,כינוס נכסים,מוגבל באמצעים,עיכוב יציאה מהארץ,עיקול מטלטלין,עיקולים,ערבויות,פסק דין הצהרתי,פשיטת רגל,צו מאסר,צו תשלומים

הודעות אחרונות בפורומים

מאמרים אחרונים בנושא חקירת יכולת

לא יכול לשלם חוב להוצאה לפועל
חקירת יכולת בהוצאה לפועל

"אין לי מאיפה לשלם את זה! מה אתם רוצים ממני?" מה קורה כאשר אנחנו פשוט לא יכולים לשלם חוב? מה ניתן לעשות? וכיצד חקירת היכולת קשורה לכל הסיפור?