סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

עו"ד חיים קליר

חיים קליר
איזור: תל אביב
טלפון: הצג טלפון
כתובת: קויפמן 4
 
פקס: 03-5177078
1 2 3 4 5 
0 חוות דעת
הוסף חוות דעת

בעלים של משרד עורכי דין בעל וותק של מעל ל - 30 שנים בתחום דיני נזיקין וביטוח. נחשב לאחד ממשרדי עורכי דין הגדולים בארץ בתחום דיני הביטוח והנזיקין.

תחומי עיסוק:
תאונות,תאונות דרכים,ביטוח חיים,דיני ביטוח

אודות

עו"ד חיים קליר, בוגר הפקולטה למשפטים בתל אביב וחבר בלשכת עורכי הדין משנת 1981.
משרדו מציע את שירותיו בתחום דיני הביטוח והנזיקין ונחשב למוביל בתחומו. משרד עו"ד קליר מלווה את לקוחותיו ומייצג אותם מול בתי המשפט השונים בארץ.

 

המשרד הוא משרד נישה שהתמקד וצבר משך 33 שנה ניסיון בתחום זה ומציע ללקוחותיו מענה מהיר, ממוקד ומקצועי. התביעות השונות, בהן הוא מטפל, עוסקות בתביעות ביטוח, כמו ביטוח חיים, פנסיה, נכות, ביטוח רכב, ביטוח דירה, רכוש, ביטוח עסקים ועוד ובתביעות נזקי גוף, כמו נזקים כתוצאה מתאונות דרכים, מרשלנות רפואית, מתאונות ספורט, מנשיכות כלבים וכן גם פגיעות כתוצאה ממוצרים פגומים.

.

משרדו של עו"ד קליר, פועל משנת 1983. המשרד נחשב לאחד ממשרדי עורכי הדין הגדולים בארץ בתחום דיני הביטוח והנזיקין. במסגרת שירותיו המשפטיים, שמעניק משרד זה, מוצע גם שירות ייחודי הניתן על ידי שני יועצים רפואיים בכירים. במסגרת הייעוץ ניתן לבחון את הנזק שנגרם, את מידת חומרתו ואת הדרך הנכונה להתמודד עם הוועדות הרפואיות השונות.

 

עו"ד קליר מרצה במכון להשתלמות עורכי דין מטעם לשכת עורכי הדין, במוסדות אקדמאים, במכון להשתלמות שופטים ועוד. לצד כל זה מציע המשרד גם אתר אינטרנט, המהווה מאגר מידע עצום בנושא ביטוח ונושאים רלוונטיים, שבו מידע רב המיועד הן לציבור המבוטחים, הן לעורכי הדין והן לשופטים.

פניה וקבלת ייעוץ ראשוני

נא מלאו את הפרטים הבאים: