סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

עו"ד חיים בן דוד

חיים בן דוד
איזור: מרכז
טלפון: הצג טלפון
כתובת: משה לוי 11
 
פקס: 072-2449253
1 2 3 4 5 
0 חוות דעת
הוסף חוות דעת

בעלים של משרד עורכי דין בראשון לציון המייצג את לקוחותיו אל מול הביטוח הלאומי, משרד הביטחון וחברות ביטוח ומסייע במימוש זכויות רפואיות וכספיות

תחומי עיסוק:
נזקי גוף,ביטוח לאומי,תאונות עבודה

אודות

עו"ד חיים בן דוד, בעל תואר שני במשפטים מטעם אוניברסיטת בר אילן וחבר בלשכת עורכי הדין , מציע את שירותיו כעורך דין לקהל לקוחותיו ומתמחה באופן ייחודי בדיני הביטוח הלאומי, דיני נזיקין וגם בתיקים משפטיים הקשורים למשרד הביטחון.
 

בשל ניסיונו האישי כנכה, המוכר על ידי המוסד לביטוח לאומי, מציע עו"ד בן דוד לא מעט ידע וגם יכולת מקצועית גבוהה, הבאים לידי ביטוי במסגרת טיפולו בתיקים השונים, המצריכים התמודדות מול מערכות לא פשוטות, לרבות הביטוח הלאומי עצמו. לצד עבודתו זו, פעל עו"ד בן דוד - למען אוכלוסייה נתמכת, במסגרת התנדבותו בפרויקט "שכר מצווה", פרויקט מטעם לשכת עורכי הדין.
 

משרדו של עו"ד חיים בן דוד, הממוקם בראשון לציון, מטפל במגוון רחב של תיקים ומייצג את לקוחותיו מול הביטוח הלאומי, משרד הביטחון וגם מול חברות הביטוח עצמן, על מנת לסייע ללקוחות לממש את זכויותיהם הרפואיות וגם הכספיות.
 

במסגרת מגוון התיקים בהם מטפל משרדו של עו"ד בן דוד, ישנם תיקים העוסקים בנושאי נכות כללית, תאונות עבודה, סיעוד, ערערים על החלטותיו של המוסד לביטוח הלאומי, וגם תיקים שקשורים למשרד הביטחון. בנוסף, מציע המשרד ליווי וגם ייצוג של לקוחות בוועדות הרפואיות השונות, בבית הדין לעבודה ובמסגרת תביעות הקשורות לניידות, תג נכה  וגזזת.
 

בכל הקשור לתיקים בנושא ביטוח, מטפל המשרד בנושאים הקשורים לתאונות דרכים, תאונות אישיות, תאונות תלמידים, אובדן כושר עבודה ועוד.  

פניה וקבלת ייעוץ ראשוני

נא מלאו את הפרטים הבאים: