סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

רשימת עורכי דין חטיפת ילדים (3)

קיים חשש שילדכם נחטף על ידי בן הזוג? ילדכם נחטף למדינה זרה ואינכם יודעים מה לעשות? זקוקים לסיועם של עורכי דין לטיפול במקרי חטיפת ילדים ? פנו אל אחד או יוצר מעוה"ד המופיעים ברשימה הבאה וקבלו ייעוץ מטעם אנשי מקצוע העוסקים בתחום. 

 
חשוב לדעת כי החל משנת תשעים ואחת, ובהתאם לאמנת האג, נחקק בישראל חוק בעניין ילדים חטופים. החוק העביר את העיסוק בתחום מידי בתי הדין הרבניים ובית המשפט המחוזי לידי בית המשפט לענייני משפחה, או לרשות המרכזית בישראל או במדינה שממנה הילד נחטף. 
 
יש לציין שבימינו הופכת תופעת חטיפת הילדים לנפוצה ומוכרת יותר מבעבר. זאת עקב פשטות המעבר והניידות בין מדינות, וכן הגלובליזציה המביאה ישראלים רבים לגור בחו"ל ולהתחתן עם תושבי מדינות זרות. במרבית המקרים הילד החטוף יוחזר לארץ שבה מרכז חייו, אלא אם כן הוכח  בבית המשפט שהחזרתו כרוכה בסיכון ממשי עבורו. יחד עם זאת, מדובר בסוגיה סבוכה, רגישה ומורכבת, לכן חשוב להיעזר בשירותיהם של עורכי דין העוסקים במקרי חטיפת ילדים. אתם מוזמנים לפנות עוד היום אל אנשי המקצוע שלהלן ולהתחיל לפעול באופן מקצועי, יעיל ומהיר להשבת ילדכם לביתו.
קרא עוד
 • רשימת עו"ד חטיפת ילדים
 • עו"ד שצפיתי בהם
 • עו"ד שסימנתי

סגור
שלח פניה לעו"ד חטיפת ילדים

  צור קשר עם עורכי דין בתחום חטיפת ילדים

 • רוני אורן

  רוני אורן, עו"ד

  מומחיות מאומתת במשפט המשפחה הכלכלי - הבנה ברמה גבוהה במיוחד של סוגיות כלכליות בתוך עולם המשפחה.

  תחומי עיסוק: בית משפט משפחה,הסכם גירושין,חטיפת ילדים,מזונות ילדים,משמורת

 • טלי קורן - אויזרוביץ

  טלי קורן - אויזרוביץ, עו"ד

  עורך דין גירושין טלי קורן - אויזרוביץ מומחית לטיפול בנושאי דיני משפחה

  תחומי עיסוק: גירושין,הסכם ממון,חטיפת ילדים,ידועים בציבור,מזונות ילדים

 • עו"ד אביב סטרול

  אביב סטרול, עו"ד

  שותף ובעלים במשרד עורכי הדין ברקמן סטרול המתמחה בתחום דיני המשפחה, ההוצאה לפועל, משפט אזרחי ומסחרי.

  תחומי עיסוק: אלימות במשפחה,אפוטרופוס,בית דין רבני,בית משפט משפחה,גביית מזונות,גירושין,דיני נאמנויות,הורות משותפת,הסדרי ראייה,הסכם גירושין,הסכם לחיים משותפים,הסכם ממון,זוגות חד מיניים,חטיפת ילדים,חלוקת רכוש,ירושה,ידועים בציבור,מזונות אישה,מזונות ילדים,משמורת,נישואים אזרחיים,עיזבון,צוואה,קביעת אבהות

מאמרים אחרונים בנושא חטיפת ילדים

סכסוך משמורת
הרשעה פלילית לאם עקב הוצאת קטין ממשמורת האב

הוצאת ילד ממשמורת בניגוד לחוק - מה העונש הצפוי? עו"ד מאיר אזוט במאמר המסביר על התופעה של חטיפת ילדים ומה החוק אומר על כך.