סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

״ניתוח קיצור הקיבה גרם לי לנכות״

אביב מזרחי ניגש לניתוח קיצור קיבה בבית חולים מאיר על מנת להשיל את הקילוגרמים שהעמידו את חייו בסכנה. כעת הוא תובע את בית החולים והרופאה המנתחת בטענה כי הניתוח גרם לו לתופעות לוואי נוירולוגיות וכי הוא סובל מנכות של מאה אחוזים

״ניתוח קיצור הקיבה גרם לי לנכות״
23/05/2016 | 11:52 | מאת: מערכת אתר iLaw |

אביב מזרחי שקל עד לפני 3 וחצי שנים 138 ק״ג. הוא החליט לגשת לניתוח קיצור קיבה על מנת להיפטר מהקילוגרמים העודפים שסכנו את בריאותו, ובשנת 2012 עבר ניתוח במדיקל סנטר בהרצליה על ידי ד״ר אניה פייגין. ישראל היום מדווח כי חודש לאחר הניתוח, החל מזרחי, לשעבר קצין קרבי, לסבול מהקאות בלתי פוסקות.  הוא אושפז בבית החולים מאיר בכפר סבא, אך בבדיקות שנערכו לא נמצא דבר, ולדבריו ד״ר פייגין טענה כי ״הכל אצלו בראש״. לבסוף, כשהתעלף ואושפז בבית החולים שיבא, אובחן כי הוא סובל מחוסר בוויטמין B1. 

מזרחי החליט לתבוע את ד״ר פייגין ואת בית החולים בסכום של 3 מיליון שקלים בטענה כי הניתוח גרם לו לנכות של מאה אחוזים. לדבריו, הוא סובל מתופעות לוואי נוירולוגיות- מהפרעה בשיווי המשקל ובקורדינאציה, מהפרעה בדיבור, מחוסר יכולת למקד את מבטו וכי הוא זקוק לליווי רפואי יום יומי. 

בכתב התביעה, שהוגש לבית המשפט המחוזי בתל אביב על ידי עורכי דינו של מזרחי, עדי ניב יגודה ומירי וורצל, העוסקים בתחום רשלנות רפואית, צורפה חוות דעת של פרופסור אבינועם רכס, מומחה לנוירולוגיה ולשעבר יושב ראש לשכת האתיקה בהסתדרות הרפואית. פרופסור רכס ציין בחוות הדעת כי ידוע שמנותחי קיצור קיבה נמצאים בסיכון לסבול מחוסרים תזונתיים וכי יש לבצע מעקב על רמות הוויטמינים בגופם. 

ד״ר פייגין ובית החולים מאיר הכחישו מכל וכל את טענותיו של מזרחי. 

נכתב על-ידי: מערכת האתר

שאלות על המאמר? מוזמנים לשאול בפורום רשלנות רפואית

 

שאל בפורום

מענה משפטי מקצועי ומהיר, קבלו תשובות בדוא”ל ללא עיכוב

ליצירת קשר עם עו"ד רשלנות רפואית

עורכי דין מובילים - רשלנות רפואית

עו"ד זמי מור מילברג

"הידע והנסיון שלי כרופא שיניים, מאפשר לי לבחון תיקי רשלנות רפואית בשני כובעים, ותוך כך להעריך טוב יותר עבור לקוחותיי את סיכוי תביעתם..."

עו"ד רן שפירא
עו"ד רן שפירא

"אמינות ומהימנות, יושרה, מקצועיות ומאבק בשיתוף פעולה מלא ושקוף עם לקוחותינו, הינם כללי ברזל של משרדנו..."

עו"ד רפאל אלמוג
עו"ד רפאל אלמוג

"בכל יום ביומו, אני נלחם את מלחמתו של האזרח הפשוט כנגד תאגידי הביטוח והגופים הרפואיים הגדולים. המפתח להצלחה שלי - מאבק עיקש ללא פשרות, יושרה והגינות..."

אריה שליאנסקי
עו"ד אריה שילאנסקי

"דגש רב על השקט הנפשי והסוציאלי של כל לקוח ותיאום ציפיות מראש... "

עוד עו"ד מובילים בתחום רשלנות רפואית