סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

תלמידה תובעת: ״המורה ניצלה אותי מינית ומשרד החינוך התעלם״

תלמידה הגישה תביעה אזרחית בסך 2.5 מיליון שקלים נגד מורתה שבצעה בה עבירות מין ונגד משרד החינוך בטענה שהתעלם מהמעשים

תלמידה תובעת: ״המורה ניצלה אותי מינית ומשרד החינוך התעלם״
16/02/2016 | 09:29 | מאת: מערכת אתר iLaw |

לפני כשלוש שנים, הורשעה מחנכת בבית ספר יסודי בכך שבצעה מעשה מגונה וניסיון לבעילה בהסכמה בתלמידת כיתה ז׳, שהייתה רק בת 12. כעת, ״חדשות ערוץ 2״ מדווח, כי התלמידה הגישה תביעה אזרחית נגד המורה ונגד משרד החינוך, בטענה כי התעלמו מהדיווחים על מעשי המורה.

בכתב התביעה, בו דורשת התובעת פיצוי על סך כ-2.5 מיליון שקלים, נטען כי המורה פעלה לסיפוק צרכיה המיניים מבלי לקחת בחשבון את ההשלכות הקשות שיהיו למעשים אלו על התלמידה. עוד נטען, כי משרד החינוך התנער מאחריות, נמנע מלסייע לתובעת, זלזל בתלונות של משפחתה ולא דיווח על המקרה לגורמים מקצועיים. 

עורך דין פלילי אלי כהן, המייצג את התובעת, טוען כי מדינת ישראל אינה יכולה להתחבא מאחורי המורה ולהתעלם מתלונות ההורים, והפרקליטה הנוספת, עורכת הדין תמי אולמן הוסיפה כי אף הורה לא היה רוצה לשלוח את ילדיו לבית ספר בו הוא יודע שמורה מבצע עבירות מין. 

עורך דינה של המורה, יואב בלומוביץ׳,  הכחיש את טענות התביעה ואמר ל״חדשות ערוץ 2״ כי הצוות המשפטי והמורה יגיבו בבית המשפט. 

נכתב על-ידי: מערכת האתר

שאלות על המאמר? מוזמנים לשאול בפורום פלילי

 

שאל בפורום

מענה משפטי מקצועי ומהיר, קבלו תשובות בדוא”ל ללא עיכוב

ליצירת קשר עם עו"ד פלילי

עורכי דין מובילים - משפט פלילי

עו"ד יאיר מושיוב

"בכל תיק שבטיפולי בתחום המשפט הפלילי והתעבורה, אני עושה כל שביכולתי לייצג את לקוחותיי נאמנה. אני רואה בייצוג, עוד בשלב המקדמי בתיק, כגון בחקירה משטרתית, חשיבות רבה העשויה לצמצם נזקים"

עו"ד עמית בר-טוב

"ניסיון כביר בייצוג מול מוסדות רשת המיסים והחקירה, בכל הערכאות השיפוטיות, בין השאר בעבירות צווארון לבן, מס וכלכליות ..."

סיניה חריזי מוזס
עו"ד סיניה חריזי מוזס

"בעלת ותק ונסיון של כ18 שנים. מובילה בתחום משפטי זה. ייצוג בכל הערכאות, חשיבה משפטית יצירתית, תוצאות מוכחות...."

עו"ד ערן צלניקר

"את המשרד הקמתי במטרה לסייע לאזרח הקטן מול רשויות החוק בהליכים פליליים"

עו"ד ערן בן עמי

"תחום דיני התעבורה בדמי ובנפשי. אני משתדל להעניק טיפול אישי, מעמיק ומקצועי לכל לקוח ולקוח. הדבר ניכר בפריצות הדרך להן גרמתי בסוגיות מרכזיות בתחום ..."

עוד עו"ד מובילים בתחום פלילי