סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

תביעה נגד אלטון ג׳ון על תקיפה והטרדה מינית

שומר הראש לשעבר הגיש תביעה נגד הזמר אלטון ג׳ון בטענה כי הוא הטריד ותקף אותו מינית במהלך סיבוב ההופעות של הזמר בשנת 2014

תביעה נגד אלטון ג׳ון על תקיפה והטרדה מינית
30/03/2016 | 10:08 | מאת: מערכת אתר iLaw |

האם הזמר אלטון ג׳ון יצטרך בקרוב לקחת את שירותיו של עורך דין פליליnrg מדווח  כי שומר ראשו לשעבר של ג׳ון הגיש נגדו תביעה בגין תקיפה והטרדה מינית. המאבטח  ג׳פרי וינגר, טוען כי במהלך סיבוב הופעות של אלטון ג׳ון בשנת 2014, הכוכב אחז במפשעתו של וינגר שלוש פעמים ללא הסכמה, צבט בפטמותיו, נגע בישבנו, דרש מוינגר לחשוף את איבר מינו, והציק לו והטריד אותו במהלך כל תקופת העבודה של השניים. 
נציגיו של אלטון ג׳ון סירבו להגיב עד כה לכתב התביעה.

ידוענים רבים חוו תביעות דומות מצד המאבטחים שלהם. כך למשל, שומר הראש של ג׳סטין ביבר, משה בן אבו,  תבע את הזמר בטענה כי נהג כלפיו באלימות ולא שילם לו שעות נוספות, ושומר הראש של הזמרת בריטני ספירס הגיש נגדה תביעה בהיקף של 10 מיליון דולר בטענה כי הטרידה אותו מינית. לרוב התביעות האלו מסתיימות בהסכם פשרה בין הכוכבים לשומרי הראש,  ונמסר צ׳ק שמן למאבטחים שהטורדו לכאורה.

בתוך כך, ynet דיווח לאחרונה כי משרד הפנים דרש מאלטון ג׳ון לחתום על הצהרת נאמנות כתנאי להופעתו בפארק הירקון, ב-26.5. המפיק שוקי וייס אמר כי הבקשה נדחתה וירדה מהפרק. 
 

נכתב על-ידי: מערכת האתר

שאלות על המאמר? מוזמנים לשאול בפורום פלילי

 

שאל בפורום

מענה משפטי מקצועי ומהיר, קבלו תשובות בדוא”ל ללא עיכוב

ליצירת קשר עם עו"ד פלילי

עורכי דין מובילים - משפט פלילי

עו"ד ערן צלניקר

"את המשרד הקמתי במטרה לסייע לאזרח הקטן מול רשויות החוק בהליכים פליליים"

עו"ד ערן בן עמי

"תחום דיני התעבורה בדמי ובנפשי. אני משתדל להעניק טיפול אישי, מעמיק ומקצועי לכל לקוח ולקוח. הדבר ניכר בפריצות הדרך להן גרמתי בסוגיות מרכזיות בתחום ..."

עו"ד מעיין חיימוביץ

"אני מאמינה בתפיסה משפטית אחרת, תפיסה שבה ניתן ליישב מחלוקות בדרכי נועם וגישור, גם במקרים קשים כגון עבריינות נוער..."

סיניה חריזי מוזס
עו"ד סיניה חריזי מוזס

עורך דין פלילי סיניה חריזי מוזס בעלת ותק ונסיון של כ18 שנים. מובילה בתחום המשפט הפלילי. ייצוג בכל הערכאות , חשיבה משפטית יצירתית, תוצאות מוכחות.

עו"ד יאיר מושיוב

"בכל תיק שבטיפולי בתחום המשפט הפלילי והתעבורה, אני עושה כל שביכולתי לייצג את לקוחותיי נאמנה. אני רואה בייצוג, עוד בשלב המקדמי בתיק, כגון בחקירה משטרתית, חשיבות רבה העשויה לצמצם נזקים"

עו"ד עמית בר-טוב

"ניסיון כביר בייצוג מול מוסדות רשת המיסים והחקירה, בכל הערכאות השיפוטיות, בין השאר בעבירות צווארון לבן, מס וכלכליות ..."

עוד עו"ד מובילים בתחום פלילי