סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

שרה נתניהו תיחקר היום באזהרה על ידי יחידת להב 433 של המשטרה

רעיית ראש הממשלה, שרה נתניהו, החשודה בקבלת דבר במרמה במסגרת פרשת מעונות ראש הממשלה, תיחקר היום באזהרה על ידי יחידת להב 433 של המשטרה

שרה נתניהו תיחקר היום באזהרה על ידי יחידת להב 433 של המשטרה
31/12/2015 | 12:17 | מאת: מערכת אתר iLaw |

גלובס מדווח כי היום (חמישי) אחר הצהריים, תיחקר באזהרה שרה נתניהו, רעיית ראש הממשלה, במשרדי יחידת להב 433 של המשטרה, בחשד כי ביצעה עבירות על טוהר המידות במסגרת פרשת מעונות ראש הממשלה. לעת עתה, נתניהו מכחישה את המיוחס לה. ערוץ 1 דיווח אתמול כי מבקר המדינה יוסף שפירא אסר על עורך הדין ויועץ התקשורת ניר חפץ, לייעץ לשרה לקראת החקירה, מכיוון שאין לו את ההיתר המתאים לכך.

חקירתה של שרה נתניהו נעשית לאחר תיאום בין חוקרי המשטרה ובין ערוך דינה יעקב וינרוט, ולאחר קבלת אישור מהיועץ המשפטי ללמשלה, עו"ד יהודה וינשטיין. את הבקשה לחקור את שרה נתניהו הגישה המשטרה לוינשטיין לפני כחודש, בעקבות החשד כי בני הזוג נתניהו הציגו תשלומים ששולמו לנותני שירותים במעונם הפרטי בקיסריה כאילו היו קשורים למעון הרשמי של ראש הממשלה בירושלים, ובכך למעשה מימנה המדינה הוצאות פרטיות שלהם.

פרשת החשמלאי בקיסריה: יתכן שמדובר ברישום כוזב שנועד לכסות חובות עבר

הפרשות השונות הקשורות לחשדות אלה ועשויות להתגלות להתגלות כפרשות פליליות, כוללת תשלום לטיפול באביה של שרה, ותשלום על עבודות חשמל שבוצעו במעון בקיסריה, אשר שולמו לכאורה על ידי משלם המיסים. בפברואר 2015 פורסם בדו"ח מבקר המדינה כי החשמלאי אבי פחימה, איש ליכוד מאור-עקיבא, הוזמן לבצע עבודות חשמל בביתם הפרטי של הזוג נתניהו בקיסריה, כמעט כל סוף שבוע ואף ביום כיפור. במסגרת העסקתו שם נוצר מצג כוזב כאילו הועסק קבלו אחר, ובניגוד להנחיית "ועדת השלושה" ( ועדה הכוללת את היועמ"ש של משרד ראש הממשלה, את חשב המשרד ואת הסמנכ"ל הבכיר למינהל ולמשאבי אנוש). אולם, במשטרה בודקים כעת את החשד לפיו פחימה לא באמת עבד בקיסריה באותם סופי שבוע, אלא היו אלה רישומים כוזבים של עבודה שנועדו למעשה לכסות חובות על עבודות עבר שביצע החשמלאי.

בזמנו, עו"ד וינרוט אמר לגבי החשמלאי כי היה לגביו הליך מכרזי בו בני הזוג נתניהו לא נטלו חלק ולכן אין סיבה לבוא אליהם בטענות בנושא; ומסיבה זו גם לא היה יכול להיות מצדם מצג כוזב. בראיון שהעניקה אתמול שרה נתניהו לתוכנית הטלוויזיה "חי בלילה" היא אמרה שהאמת יוצאת לאור, והיא שמחה שהעם רואה את האמת על אף דיווחי התקשורת.

נכתב על-ידי: מערכת האתר

שאלות על המאמר? מוזמנים לשאול בפורום פלילי

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

 

שאל בפורום

מענה משפטי מקצועי ומהיר, קבלו תשובות בדוא”ל ללא עיכוב

ליצירת קשר עם עו"ד פלילי

עורכי דין מובילים - משפט פלילי

עו"ד יאיר מושיוב

"בכל תיק שבטיפולי בתחום המשפט הפלילי והתעבורה, אני עושה כל שביכולתי לייצג את לקוחותיי נאמנה. אני רואה בייצוג, עוד בשלב המקדמי בתיק, כגון בחקירה משטרתית, חשיבות רבה העשויה לצמצם נזקים"

עו"ד ערן בן עמי

"תחום דיני התעבורה בדמי ובנפשי. אני משתדל להעניק טיפול אישי, מעמיק ומקצועי לכל לקוח ולקוח. הדבר ניכר בפריצות הדרך להן גרמתי בסוגיות מרכזיות בתחום ..."

עו"ד מעיין חיימוביץ

"אני מאמינה בתפיסה משפטית אחרת, תפיסה שבה ניתן ליישב מחלוקות בדרכי נועם וגישור, גם במקרים קשים כגון עבריינות נוער..."

עו"ד עמית בר-טוב

"ניסיון כביר בייצוג מול מוסדות רשת המיסים והחקירה, בכל הערכאות השיפוטיות, בין השאר בעבירות צווארון לבן, מס וכלכליות ..."

עו"ד ערן צלניקר

"את המשרד הקמתי במטרה לסייע לאזרח הקטן מול רשויות החוק בהליכים פליליים"

סיניה חריזי מוזס
עו"ד סיניה חריזי מוזס

עורך דין פלילי סיניה חריזי מוזס בעלת ותק ונסיון של כ18 שנים. מובילה בתחום המשפט הפלילי. ייצוג בכל הערכאות , חשיבה משפטית יצירתית, תוצאות מוכחות.

עוד עו"ד מובילים בתחום פלילי