סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

שוטר מאושם שדרש מין אוראלי בתמורה לביטול דו״ח תנועה

כתב אישום הוגש נגד שוטר תנועה מבאר שבע, שלפי החשד הגיש דו״ח לנהגת שנכשלה בבדיקת אלכוהול והציע לה שוחד מיני בתמורה לביטול הדו״ח

שוטר מאושם שדרש מין אוראלי בתמורה לביטול דו״ח תנועה
01/06/2016 | 11:13 | מאת: מערכת אתר iLaw |

כתב אישום פלילי הוגש נגד אבנר אלפרן, שוטר תנועה במשטרת באר שבע, בגין לקיחת שוחד. וואלה מדווח כי לפי כתב האישום שהוגש על ידי עורכת הדין הילה אדלמן, השוטר הציע לאישה שקבלה ממנו דו״ח תנועה לבטל את הדו״ח בתמורה למין אוראלי. בכתב האישום מצוין כי במרץ 2015 עצר השוטר ביחד עם מתנדב נוסף את המתלוננת לצורך בדיקת אלכוהול. הנהגת הוסעה לבדיקה בתחנת המשטרה המקומית, ובבדיקת ״הינשוף״ נמצא כי בדמה הייתה כמות אלכוהול גבוהה מהמותר. 

לאחר מכן, הציע השוטר למתנדבת להצטרף עמו לנסיעה על מנת להחזיר את המתנדב לביתו. לאחר שהתנדב ירד מהרכב, שאלה לכאורה המתלוננת כיצד ניתן לבטל את הדו״ח. השוטר שאל אותה ״מה היית מוכנה לעשות?״, הציע לה לפי החשד לעשות את ״מה שגברים אוהבים״ הפציר בה לבצע בו מין אוראלי בתמורה לביטול הדו״ח. 

עורך דינו של השוטר אלפרן, עו״ד עמית ויצמן, טוען כי המעשה היה מילולי בלבד וכי מח״ש קיבל את רוב טענות השוטר. 

נכתב על-ידי: מערכת האתר

שאלות על המאמר? מוזמנים לשאול בפורום פלילי

 

שאל בפורום

מענה משפטי מקצועי ומהיר, קבלו תשובות בדוא”ל ללא עיכוב

ליצירת קשר עם עו"ד פלילי

עורכי דין מובילים - משפט פלילי

עו"ד עמית בר-טוב

"ניסיון כביר בייצוג מול מוסדות רשת המיסים והחקירה, בכל הערכאות השיפוטיות, בין השאר בעבירות צווארון לבן, מס וכלכליות ..."

סיניה חריזי מוזס
עו"ד סיניה חריזי מוזס

עורך דין פלילי סיניה חריזי מוזס בעלת ותק ונסיון של כ18 שנים. מובילה בתחום המשפט הפלילי. ייצוג בכל הערכאות , חשיבה משפטית יצירתית, תוצאות מוכחות.

עו"ד מעיין חיימוביץ

"אני מאמינה בתפיסה משפטית אחרת, תפיסה שבה ניתן ליישב מחלוקות בדרכי נועם וגישור, גם במקרים קשים כגון עבריינות נוער..."

עו"ד יאיר מושיוב

"בכל תיק שבטיפולי בתחום המשפט הפלילי והתעבורה, אני עושה כל שביכולתי לייצג את לקוחותיי נאמנה. אני רואה בייצוג, עוד בשלב המקדמי בתיק, כגון בחקירה משטרתית, חשיבות רבה העשויה לצמצם נזקים"

עו"ד ערן צלניקר

"את המשרד הקמתי במטרה לסייע לאזרח הקטן מול רשויות החוק בהליכים פליליים"

עו"ד ערן בן עמי

"תחום דיני התעבורה בדמי ובנפשי. אני משתדל להעניק טיפול אישי, מעמיק ומקצועי לכל לקוח ולקוח. הדבר ניכר בפריצות הדרך להן גרמתי בסוגיות מרכזיות בתחום ..."

עוד עו"ד מובילים בתחום פלילי