סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

שוטר שחשוד בהטרדה מינית מועמד לקורס קצינים

שוטר סיור מאזור המרכז חשוד כי הטריד מתנדב במשטרה. העניין בחקירת מח"ש אך השוטר נשאר בינתיים בתפקידו ואף מועמד לצאת לקורס קצינים

שוטר שחשוד בהטרדה מינית מועמד לקורס קצינים
11/05/2016 | 10:59 | מאת: מערכת אתר iLaw |

האם שוטר נוסף הולך להזדקק לשירותיו של עו"ד הטרדה מינית? מ', מתנדב במשטרה בן 31, טוען כי שוטר שהטריד אותו במסגרת סיורים משותפים, עדיין ממשיך בתפקידו ויתכן שאף ייצא לקורס קצינים במטרה לקבל תפקיד פיקודי, כך מדווח אתר וואלה!.

מ' החל להתנדב למשטרה במסגרת פרוייקט מחויבות אישית עוד כשהיה בתיכון ומאז המשיך בתפקיד ואף קיבל תעודות הצטיינות. לפני כחצי שנה, מ' סיפר כי השוטר, שמשמש כשוטר סיור באחת מתחנות המשטרה באזור המרכז, הטריד אותו בניידת במהלך סיורים משותפים שערכו בכך שנגע בו, דיבר על נושאים מיניים ועוד.

השוטר: מ' מתנקם בי לאחר שדיווחתי עליו

בדצמבר האחרון פנה מ' למפקד המתנדבים בתחנה וסיפר לו על ההטרדה, אך ביקש שהפרטים לא יועברו למח"ש כדי שהשוטרים לא ינדו אותו. עם זאת, המפקד דיווח על כך לפיקוד התחנה, אשר החליט לערב את מח"ש. מ' נחקר ואף עבר עימות מול השוטר המטריד לכאורה בחודש ינואר.  לדבריו, השוטר המציא סיפורים וגרסאות וטען שמ' מתנקם בו אחרי שדיווח על התנהלות גרועה שלו כמתנדב. אולם, מ' אומר כי לא ידע מי השוטר שדיוו עליו ולכן תלונתו על השוטר לא נבעה ממניעי נקמה.

מאז תחילת חודש פברואר, אז נקרא מ' להשלמת חקירה, הוא מחכה להתפתחויות בנושא. בינתיים, השוטר לא הושעה מתפקידו ואף מועמד לצאת לקורס קצינים. עבור מ', דברים אלה גדשו את הסאה ועל כן החליט להתראיין לתקשורת. לדבריו, הוא מספר על כך מכיוון שהשוטר ממשיך בתפקידו כרגיל, ומבקש להגביר את המודעות גם לגברים שמתלוננים על הטרדות מיניות. במח"ש מוסרים כי החקירה בעניינו של השוטר עדיין מתנהלת.

נכתב על-ידי: מערכת האתר

שאלות על המאמר? מוזמנים לשאול בפורום הטרדה מינית

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

 

שאל בפורום

מענה משפטי מקצועי ומהיר, קבלו תשובות בדוא”ל ללא עיכוב

ליצירת קשר עם עו"ד פלילי

עורכי דין מובילים - משפט פלילי

עו"ד ערן צלניקר

"את המשרד הקמתי במטרה לסייע לאזרח הקטן מול רשויות החוק בהליכים פליליים"

סיניה חריזי מוזס
עו"ד סיניה חריזי מוזס

עורך דין פלילי סיניה חריזי מוזס בעלת ותק ונסיון של כ18 שנים. מובילה בתחום המשפט הפלילי. ייצוג בכל הערכאות , חשיבה משפטית יצירתית, תוצאות מוכחות.

עו"ד ערן בן עמי

"תחום דיני התעבורה בדמי ובנפשי. אני משתדל להעניק טיפול אישי, מעמיק ומקצועי לכל לקוח ולקוח. הדבר ניכר בפריצות הדרך להן גרמתי בסוגיות מרכזיות בתחום ..."

עו"ד יאיר מושיוב

"בכל תיק שבטיפולי בתחום המשפט הפלילי והתעבורה, אני עושה כל שביכולתי לייצג את לקוחותיי נאמנה. אני רואה בייצוג, עוד בשלב המקדמי בתיק, כגון בחקירה משטרתית, חשיבות רבה העשויה לצמצם נזקים"

עו"ד מעיין חיימוביץ

"אני מאמינה בתפיסה משפטית אחרת, תפיסה שבה ניתן ליישב מחלוקות בדרכי נועם וגישור, גם במקרים קשים כגון עבריינות נוער..."

עו"ד עמית בר-טוב

"ניסיון כביר בייצוג מול מוסדות רשת המיסים והחקירה, בכל הערכאות השיפוטיות, בין השאר בעבירות צווארון לבן, מס וכלכליות ..."

עוד עו"ד מובילים בתחום פלילי