סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

סוכנות סמויות שנשלחו לגניקולוג החשוד באונס - הותקפו מינית

הגניקולוג החשוד באונס מטופלת - תקף מינית גם סוכנות סמויות של המשטרה שנשלחו להפליל אותו.

סוכנות סמויות שנשלחו לגניקולוג החשוד באונס - הותקפו מינית
03/12/2015 | 23:17 | מאת: מערכת אתר iLaw |

בין אם מדובר בעבירת מין על ידי זמר מפורסם או הטרדה מינית של עיתונאית, בשנים האחרונות אנחנו נוכחים לדעת שהטרדות מיניות ותקיפות מיניות הן נפוצות מתמיד. לרוע המזל, עבירות מין יכולות להגיע גם מבעלי מקצוע עליהם אנחנו אמורים לסמוך: השבוע מדווח ynet כי שתי סוכנות סמויות ששלחה המשטרה במטרה להפליל גניקולוג החשוד באונס – הותקפו גם הן על ידו. כך עלה בדיון שהתקיים ביום חמישי בעניינו של הגניקולוג, בבית משפט השלום בת"א. לאור זאת, הוחלט להאריך את מעצרו בשלושה ימים נוספים.

תחילת הפרשה בתלונתה של מטופלת של הגניקולוג למשטרה, לפיה הגניקולוג, אליו הגיעה לטיפול בעקבות קיום בזמן יחסי המין, ביצע בה עבירת אינוס. כדי לחקור את הנושא לעומק, החליטו במשטרה על צעד לא שגרתי - הפעלת סוכנות סמויות לצורך הפללת אדם שחשוד בעבירות מין. בשבועות האחרונים נשלחו אל הגניקולוג סוכנות סמויות, אשר סיפרו לו על בעיה גניקולוגית שיש להן והתלוננו על כאבים בקיום יחסי מין. בשלב זה, חשוד הגניקולוג כי הכניס לגופן חפץ הדומה לוויברטור.

פרקליטו של הגניקולוג: מדובר בטיפול שגרתי

לאחר מקרה זה, החשדות נגד הגניקולוג גברו, והמשטרה ביקשה להאריך את מעצרו במספר ימים נוספים. בדיון שהתקיים בבית המשפט, טען עו"ד ניר יסלוביץ', פרקליטו של החשוד, כי המעשים שביצע מרשו היו במסגרת טיפול שגרתי, שכן הרופא משמש גם כסקסולוג שאמון על טיפול בבעיות כאלה. השופט ירון גת אמר כי מאז הפעם הקודמת בה הוארך מעצרו של הגניקולוג, התבצעו פעולות חקירה שחיזקו את החשדות נגדו. עם זאת, קבע השופט כי עדיין אין לפרסם את זהותו.

נכתב על-ידי: מערכת האתר

שאלות על המאמר? מוזמנים לשאול בפורום הטרדה מינית

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

 

שאל בפורום

מענה משפטי מקצועי ומהיר, קבלו תשובות בדוא”ל ללא עיכוב

ליצירת קשר עם עו"ד פלילי

עורכי דין מובילים - משפט פלילי

עו"ד יאיר מושיוב

"בכל תיק שבטיפולי בתחום המשפט הפלילי והתעבורה, אני עושה כל שביכולתי לייצג את לקוחותיי נאמנה. אני רואה בייצוג, עוד בשלב המקדמי בתיק, כגון בחקירה משטרתית, חשיבות רבה העשויה לצמצם נזקים"

עו"ד מעיין חיימוביץ

"אני מאמינה בתפיסה משפטית אחרת, תפיסה שבה ניתן ליישב מחלוקות בדרכי נועם וגישור, גם במקרים קשים כגון עבריינות נוער..."

עו"ד ערן בן עמי

"תחום דיני התעבורה בדמי ובנפשי. אני משתדל להעניק טיפול אישי, מעמיק ומקצועי לכל לקוח ולקוח. הדבר ניכר בפריצות הדרך להן גרמתי בסוגיות מרכזיות בתחום ..."

עו"ד ערן צלניקר

"את המשרד הקמתי במטרה לסייע לאזרח הקטן מול רשויות החוק בהליכים פליליים"

עו"ד עמית בר-טוב

"ניסיון כביר בייצוג מול מוסדות רשת המיסים והחקירה, בכל הערכאות השיפוטיות, בין השאר בעבירות צווארון לבן, מס וכלכליות ..."

סיניה חריזי מוזס
עו"ד סיניה חריזי מוזס

עורך דין פלילי סיניה חריזי מוזס בעלת ותק ונסיון של כ18 שנים. מובילה בתחום המשפט הפלילי. ייצוג בכל הערכאות , חשיבה משפטית יצירתית, תוצאות מוכחות.

עוד עו"ד מובילים בתחום פלילי