סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

נער בן 18 נרצח ברחובות במהלך קטטה

צעיר בן 18, תושב רחובות, נרצח בעיר במהלך קטטה. המשטרה מצאה במקום צעירים שיכורים וחושדת ששתייה מופרזת היא בין הגורמים שהובילו לקטטה

נער בן 18 נרצח ברחובות במהלך קטטה
20/10/2016 | 12:45 | מאת: מערכת אתר iLaw |

תופעת האלימות בישראל, שמחלחלת זה מכבר לכל ההיבטים במדינה, היא טרגית ביותר כשמדובר בצעירים. עורכי דין פליליים ותיקים ודאי לא זוכרים מגמה כזו של אלימות בקרב בני נוער כפי שאנחנו רואים בשנים האחרונות. הלילה (חמישי) גבתה אלימות זו קורבן נוסף, כאשר צעיר בן 18 נדקר למוות ברחובות במהלך קטטה.

 ynet מדווח כי בשעה 3:50 לפנות בוקר התקבל דיווח במד"א ובמשטרה על שמיעת צעקות וצעיר ששרוע על המדרכה, בקרבת המתנ"ס ברחוב גבריאלוב הנמצא בשכונת קריית משה בעיר. המשטרה שהגיעה למקום מצאה את הצעיר, תושב רחובות, כשהוא פצוע קשה מאד. בנוסף היו במקום מספר צעירים אותם עיכבה המשטרה לחקירה. הצעיר הפצוע פונה לבית החולים קפלן, שם מת מפצעיו. זוהי טרגדיה שניה למשפחתו של הצעיר: לפני חצי שנה, אחד מאחיו שם קץ לחייו.

תושב השכונה: זהו מצב שגרתי בשכונה והמשטרה לא עושה דבר

המשטרה מצאה במקום בקבוקי אלכוהול, כוסות וכסאות. חקירה ראשונית של המקרה מעלה כי למרכז המסחרי באזור הגיעו מספר צעירים ששתו לשוכרה, ומצבם היה בין הגורמים שהובילו אותם לפתוח בקטטה. במקום היו שני זוגות אליהם הצטרפו במהלך הלילה אנשים נוספים. לאחר תחילת הקטטה נשמעו זעקות, והצעיר, שנדקר בפלג גופו העליון, התמוטט. בלשי המשטרה שהגיע למקום החלו לחפש אחר החשוד בדקירה שנמלט מהמקום עם הסכין.

לדבריו של אחד מתושבי השכונה, התנהגות כזו היא שגרתית בשכונה והמשטרה לא עושה דבר בנדון. 

נכתב על-ידי: מערכת האתר

שאלות על המאמר? מוזמנים לשאול בפורום פלילי

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

 

שאל בפורום

מענה משפטי מקצועי ומהיר, קבלו תשובות בדוא”ל ללא עיכוב

ליצירת קשר עם עו"ד פלילי

עורכי דין מובילים - משפט פלילי

עו"ד ערן בן עמי

"תחום דיני התעבורה בדמי ובנפשי. אני משתדל להעניק טיפול אישי, מעמיק ומקצועי לכל לקוח ולקוח. הדבר ניכר בפריצות הדרך להן גרמתי בסוגיות מרכזיות בתחום ..."

עו"ד יאיר מושיוב

"בכל תיק שבטיפולי בתחום המשפט הפלילי והתעבורה, אני עושה כל שביכולתי לייצג את לקוחותיי נאמנה. אני רואה בייצוג, עוד בשלב המקדמי בתיק, כגון בחקירה משטרתית, חשיבות רבה העשויה לצמצם נזקים"

עו"ד עמית בר-טוב

"ניסיון כביר בייצוג מול מוסדות רשת המיסים והחקירה, בכל הערכאות השיפוטיות, בין השאר בעבירות צווארון לבן, מס וכלכליות ..."

עו"ד ערן צלניקר

"את המשרד הקמתי במטרה לסייע לאזרח הקטן מול רשויות החוק בהליכים פליליים"

עו"ד מעיין חיימוביץ

"אני מאמינה בתפיסה משפטית אחרת, תפיסה שבה ניתן ליישב מחלוקות בדרכי נועם וגישור, גם במקרים קשים כגון עבריינות נוער..."

עוד עו"ד מובילים בתחום פלילי