סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

מתחזקת הסברה כי אונס הצעירה הסובלת מנכות לא היה על רקע לאומני

שלושה פלסטינים חשודים שאנסו צעירה יהודיה בעלת מוגבלות ביום העצמאות. תחילה הסברה היתה שהמניע לאירוע היה לאומני, אך כעת המשטרה מביעה ספק בכך

מתחזקת הסברה כי אונס הצעירה הסובלת מנכות לא היה על רקע לאומני
29/05/2016 | 14:29 | מאת: מערכת אתר iLaw |

האם פרשת אונס שהתחילה כלאומנית תתברר לבסוף כפרשת אונס פלילית "גרידא", מהסוג בו עו"ד פליליים נתקלים בו מדי יום? וואלה! מדווח היום (ראשון) כי מתחזקת הסברה שאונס הצעירה הנכה על ידי שלושה פלסטינים לא נבע ממניע לאומני. לדברי גורמים במשטרה, על חוקרי המשטרה מופעל לחץ כבד במטרה להוריד מהפרשה את החשד למניע לאומני. בעקבות כך הוחלף גם צוות החקירה: החקירה, שהיתה בידי חוקרי משטרת יפו במרחב יפתח, הועברה לצוות הבכיר של החוקרים במרחב יפתח. נצ"מ מירב לפידות, דוברת המשטרה, אמרה גם היא הבוקר שככל שהחקירה מתקדמת, נראה שהמניע לאונס לא היה לאומני.

תחילת הפרשה בשבוע שעבר, אז דווח כי שלושה פלסטינים, אחד מהם תושב ישראל, אנסו ביום העצמאות צעירה בת 20 הסובלת מפיגור שכלי, לאחר שהאחרונה הגיעה לבית דודתה ביפו ודודתה לא היתה בבית. מעשיהם כללו השפלות ואיומים כי אם תספר על מה שקרה, יעוללו דברים דומים גם לבני משפחתה. החשדות כי מדובר באירוע לאומני עלו ככל הנראה מזהותם של התוקפים והנתקפת, ומתיעוד מצולם של המעשה שצולם על ידי אחד התוקפים בו נשמעים החשודים כשהם צועקים לצעירה "את יהודיה וזה מה שמגיע לך".

למרות הקושי בחקירה יהיה צורך לקבל החלטה לגבי הארכת מעצרם של החשודים

בשבוע שעבר הוארך מעצרים של שניים מהחשודים, עמאד אלדין דראגמה וקטין בן 17, והמשטרה עדיין מחפשת אחר החשוד השלישי, שהוא אזרח ישראלי. צוות החקירה החדש התחיל לחקור את שני החשודים שבידיו. לאור מוגבלותה של הצעירה יהיה קשה לבצע אימות של גרסתה מול גרסת החשודים, אך למרות זאת המשטרה והפרקליטות יצטרכו להחליט אם להאריך את מעצרם של החשודים.

נכתב על-ידי: מערכת האתר

שאלות על המאמר? מוזמנים לשאול בפורום דיני עבודה

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

 

שאל בפורום

מענה משפטי מקצועי ומהיר, קבלו תשובות בדוא”ל ללא עיכוב

ליצירת קשר עם עו"ד פלילי

עורכי דין מובילים - משפט פלילי

עו"ד יאיר מושיוב

"בכל תיק שבטיפולי בתחום המשפט הפלילי והתעבורה, אני עושה כל שביכולתי לייצג את לקוחותיי נאמנה. אני רואה בייצוג, עוד בשלב המקדמי בתיק, כגון בחקירה משטרתית, חשיבות רבה העשויה לצמצם נזקים"

סיניה חריזי מוזס
עו"ד סיניה חריזי מוזס

עורך דין פלילי סיניה חריזי מוזס בעלת ותק ונסיון של כ18 שנים. מובילה בתחום המשפט הפלילי. ייצוג בכל הערכאות , חשיבה משפטית יצירתית, תוצאות מוכחות.

עו"ד ערן בן עמי

"תחום דיני התעבורה בדמי ובנפשי. אני משתדל להעניק טיפול אישי, מעמיק ומקצועי לכל לקוח ולקוח. הדבר ניכר בפריצות הדרך להן גרמתי בסוגיות מרכזיות בתחום ..."

עו"ד ערן צלניקר

"את המשרד הקמתי במטרה לסייע לאזרח הקטן מול רשויות החוק בהליכים פליליים"

עו"ד עמית בר-טוב

"ניסיון כביר בייצוג מול מוסדות רשת המיסים והחקירה, בכל הערכאות השיפוטיות, בין השאר בעבירות צווארון לבן, מס וכלכליות ..."

עוד עו"ד מובילים בתחום פלילי