סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

כתב אישום נגד אב שחשוד כי סימם ואנס את ביתו במשך שנים

אדם מבית שמש נאשם כי נהג לסמם את ביתו באמצעות תרופה שהכניס לאוכל שלה ולבצע בה אונס ומעשים מגונים כאשר היתה מטושטשת או רדומה עקב השפעת התרופה

כתב אישום נגד אב שחשוד כי סימם ואנס את ביתו במשך שנים
10/11/2016 | 16:56 | מאת: מערכת אתר iLaw |

במעשים מזעזעים כאלה אפילו עורכי דין פליליים ותיקים ודאי לא נתקלו: וואלה! מדווח שפרקליטות מחוז ירושלים הגישה השבוע כתב אישום נגד תושב בית שמש בגין עבירות מין חמורות שביצע בבתו. בין השנים 2008 ו-2011 נהג אותו אדם להכניס לאוכל של בתו (שהיתה בת 15 כשהחלו המעשים) חומרים מרדימים כדי להביא אותה למצב של חולשה או שינה, ואז ביצע בה אונס, מעשי סדום ומעשים מגונים אחרים.

ההתעללות של האב בבתו כללה גם דברים נוספים: עוד לפני שהחל לערבב חומרים מרדימים באוכל שלה, הוא הראה לה סרטים פורנוגרפיים לאחר שהיתה חוזרת מבית ספר, ואף היה מציע לה שידגים על גופה מעשים שראו באותם הסרטים. לאחר זמן קצר, הוא התחיל להכניס לסלט שהכין לה שלושה כדורים של תרופה מטשטשת, ובעקבות כך היא היתה חשה בחילות, סחרור ועייפות לאחר שאכלה. תחושות אלה היו גורמות לה ללכת לישון ולנעול את דלת חדרה, אך האב, שהיה לו מפתח לחדר, היתה פותח אותו ומבצע בה את זממו. אם במקרה היתה הבת מתעוררת מכאב בזמן המעשים, היא היתה הודפת אותו וקוראת לו להפסיק. האב ניצל מינית את בתו בדרך זו לפחות במאה מועדים שונים.

הפרקליטות: על האב להיעצר עד תום ההליכים

על פי הפרקליטות, התרופה בה השתמש האב מכילה חומר פעיל וממכר שעלול לגרום לתלות פיזיולוגית. היא משמשת על פי רוב לעידוד שינה, הרפיית שרירירים והפחתת חרדה ויכולה לגרום לא רק לחולשה ולהירדמות כי אם גם לתרדמת והפרעות נשימה. הפרקליטות מבקשת להורות על מעצרו של האב עד שההליכים המשפטיים נגדו יסתיימו.

נכתב על-ידי: מערכת האתר

שאלות על המאמר? מוזמנים לשאול בפורום פלילי

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

 

שאל בפורום

מענה משפטי מקצועי ומהיר, קבלו תשובות בדוא”ל ללא עיכוב

ליצירת קשר עם עו"ד פלילי

עורכי דין מובילים - משפט פלילי

עו"ד ערן צלניקר

"את המשרד הקמתי במטרה לסייע לאזרח הקטן מול רשויות החוק בהליכים פליליים"

עו"ד מעיין חיימוביץ

"אני מאמינה בתפיסה משפטית אחרת, תפיסה שבה ניתן ליישב מחלוקות בדרכי נועם וגישור, גם במקרים קשים כגון עבריינות נוער..."

עו"ד עמית בר-טוב

"ניסיון כביר בייצוג מול מוסדות רשת המיסים והחקירה, בכל הערכאות השיפוטיות, בין השאר בעבירות צווארון לבן, מס וכלכליות ..."

עו"ד ערן בן עמי

"תחום דיני התעבורה בדמי ובנפשי. אני משתדל להעניק טיפול אישי, מעמיק ומקצועי לכל לקוח ולקוח. הדבר ניכר בפריצות הדרך להן גרמתי בסוגיות מרכזיות בתחום ..."

סיניה חריזי מוזס
עו"ד סיניה חריזי מוזס

עורך דין פלילי סיניה חריזי מוזס בעלת ותק ונסיון של כ18 שנים. מובילה בתחום המשפט הפלילי. ייצוג בכל הערכאות , חשיבה משפטית יצירתית, תוצאות מוכחות.

עו"ד יאיר מושיוב

"בכל תיק שבטיפולי בתחום המשפט הפלילי והתעבורה, אני עושה כל שביכולתי לייצג את לקוחותיי נאמנה. אני רואה בייצוג, עוד בשלב המקדמי בתיק, כגון בחקירה משטרתית, חשיבות רבה העשויה לצמצם נזקים"

עוד עו"ד מובילים בתחום פלילי