סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

כתב אישום יוגש נגד הגניקולוג החשוד באונס ומעשים מגונים

הגניקולוג שחשוד כי אנס וביצע מעשים מגונים בשלוש מטופלות שלו יעמוד לדין. בית המשפט הכריז כי טענותיו של הגניקולוג נדחו וכי הוחלט להגיש נגדו כתב אישום בימים הקרובים

כתב אישום יוגש נגד הגניקולוג החשוד באונס ומעשים מגונים
22/06/2016 | 09:56 | מאת: מערכת אתר iLaw |

פרקליטות מחוז תל אביב (פלילי) הודיעה אמש כי הגניקולוג שנחשד בביצוע אונס ומעשים מגונים בשלוש נשים, יועמד לדין. ynet מדווח כי הפרקליטות החליטה לדחות את הטענות שהשמיע הגניקולוג בשימוע שנערך לו, ולהגיש נגדו כתב אישום בימים הקרובים. 
בחודש דצמבר 2015, נעצר הגניקולוג בחשד לביצוע מעשים מגונים לאחר שמטופלת שלו הגישה תלונה נגדו. המתלוננת טענה כי הגיעה אליו משום שסבלה מכאבים בעת קיום יחסי מין והגניקולוג, שהוא גם סקסולוג, ביצע בה עבירת מין השקולה לעבירת אונס. הגניקולוג שוחרר ממעצרו, אך המשטרה המשיכה לערוך חקירה, ומצאה שתי נשים נוספות שהיו מטופלות שלו ולפי החשד גם בהן ביצע מעשים מגונים. 

באי כוחו של הגניקולוג מסרו בתגובה להחלטת בית המשפט על הגשת כתב אישום, כי לטענתם מדובר בהחלטה שגויה. לדבריהם, הגניקולוג לא ביצע את העבירות המיוחסות לו, הקדיש את כל חייו למען המטופלות והעניק להם טיפול מקצועי ומסור במשך שנים. עוד הוסיפו כי יאבקו על חפותו של הגניקולוג בבית המשפט. 
 

נכתב על-ידי: מערכת האתר

שאלות על המאמר? מוזמנים לשאול בפורום פלילי

 

שאל בפורום

מענה משפטי מקצועי ומהיר, קבלו תשובות בדוא”ל ללא עיכוב

ליצירת קשר עם עו"ד פלילי

עורכי דין מובילים - משפט פלילי

עו"ד יאיר מושיוב

"בכל תיק שבטיפולי בתחום המשפט הפלילי והתעבורה, אני עושה כל שביכולתי לייצג את לקוחותיי נאמנה. אני רואה בייצוג, עוד בשלב המקדמי בתיק, כגון בחקירה משטרתית, חשיבות רבה העשויה לצמצם נזקים"

עו"ד ערן בן עמי

"תחום דיני התעבורה בדמי ובנפשי. אני משתדל להעניק טיפול אישי, מעמיק ומקצועי לכל לקוח ולקוח. הדבר ניכר בפריצות הדרך להן גרמתי בסוגיות מרכזיות בתחום ..."

עו"ד ערן צלניקר

"את המשרד הקמתי במטרה לסייע לאזרח הקטן מול רשויות החוק בהליכים פליליים"

עו"ד מעיין חיימוביץ

"אני מאמינה בתפיסה משפטית אחרת, תפיסה שבה ניתן ליישב מחלוקות בדרכי נועם וגישור, גם במקרים קשים כגון עבריינות נוער..."

סיניה חריזי מוזס
עו"ד סיניה חריזי מוזס

עורך דין פלילי סיניה חריזי מוזס בעלת ותק ונסיון של כ18 שנים. מובילה בתחום המשפט הפלילי. ייצוג בכל הערכאות , חשיבה משפטית יצירתית, תוצאות מוכחות.

עו"ד עמית בר-טוב

"ניסיון כביר בייצוג מול מוסדות רשת המיסים והחקירה, בכל הערכאות השיפוטיות, בין השאר בעבירות צווארון לבן, מס וכלכליות ..."

עוד עו"ד מובילים בתחום פלילי