סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

חשוד בסחר בסמים שוחרר ממעצר אחרי שבוע בו לא נחקר על ידי המשטרה

בית משפט השלום בתל אביב שיחרר חשוד בסחר בסמים לאחר שהמשטרה לא חקרה אותו במהלך השבוע שהיה במעצר

חשוד בסחר בסמים שוחרר ממעצר אחרי שבוע בו לא נחקר על ידי המשטרה
09/06/2016 | 14:13 | מאת: מערכת אתר iLaw |

האם קרב היום בו חשודים בעבירות סמים לא יזדקקו לשירותיו של עו"ד המתמחה בסמים? על פי דיווח של ynet מאתמול (רביעי 8/6), בית משפט השלום בתל אביב שחרר חשוד בסחר בסמים שנעצר על ידי המשטרה במבצע מסובך, אחרי שהמשטרה לא חקרה אותו במשך שבעה הימים שחלפו מאז המעצר.

תחילת הפרשה בשבוע שעבר, אז עצרה המשטרה אחרי תצפיות רבות ומידע מודיעיני שנאסף לאורך זמן, אדם שנחשד בסחר בסמים בדרום תל אביב. הבלשים שארבו לו מחוץ לביתו מצאו כי אכן היתה סיבה לחשוד בו: בביתו נמצאו קוקאין, כדורי MDMA, 1.7 ק"ג חשיש וק"ג מריחואנה.

לאחר הארכת המעצר שביקשה, המשטרה לא חקרה את החשוד

החשוד נעצר והמשטרה תכננה לחקור אותו, ואף הגישה רשימה של החקירות שהיא עתידה לבצע לבית המשפט. מאז הובא החשוד לבית המשפט להארכת מעצרו בשבוע לבקשת המשטרה, זאת על מנת שתבצע את החקירה בשבוע זה. אולם, כאשר החשוד הובא אתמול לבית המשפט להארכת מעצר נוספת לאחר השבוע שחלף, התברר כי המשטרה טרם חקרה אותו.

בתגובה לכך, השופטת חיותה כוחן החליטה לשחרר את החשוד על אף העבירות החמורות שביצע, וביקרה בחריפות את פעילות המשטרה. המשטרה החליטה להגיש ערעור על ההחלטה לבית המשפט המחוזי, אך גם שם הטילו דופי בפעילותה וקבעו לא היה פגם בהחלטת בית משפט השלום. בעקבות זאת, שוחרר החשוד ממעצר. סנגורו של החשוד, עו"ד שי נודל, שיבח את החלטת בית המשפט ואמר שהמשטרה חייבת לבצע את עבודתה.

נכתב על-ידי: מערכת האתר

שאלות על המאמר? מוזמנים לשאול בפורום פלילי

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

 

שאל בפורום

מענה משפטי מקצועי ומהיר, קבלו תשובות בדוא”ל ללא עיכוב

ליצירת קשר עם עו"ד פלילי

עורכי דין מובילים - משפט פלילי

עו"ד מעיין חיימוביץ

"אני מאמינה בתפיסה משפטית אחרת, תפיסה שבה ניתן ליישב מחלוקות בדרכי נועם וגישור, גם במקרים קשים כגון עבריינות נוער..."

עו"ד עמית בר-טוב

"ניסיון כביר בייצוג מול מוסדות רשת המיסים והחקירה, בכל הערכאות השיפוטיות, בין השאר בעבירות צווארון לבן, מס וכלכליות ..."

עו"ד ערן צלניקר

"את המשרד הקמתי במטרה לסייע לאזרח הקטן מול רשויות החוק בהליכים פליליים"

סיניה חריזי מוזס
עו"ד סיניה חריזי מוזס

עורך דין פלילי סיניה חריזי מוזס בעלת ותק ונסיון של כ18 שנים. מובילה בתחום המשפט הפלילי. ייצוג בכל הערכאות , חשיבה משפטית יצירתית, תוצאות מוכחות.

עו"ד יאיר מושיוב

"בכל תיק שבטיפולי בתחום המשפט הפלילי והתעבורה, אני עושה כל שביכולתי לייצג את לקוחותיי נאמנה. אני רואה בייצוג, עוד בשלב המקדמי בתיק, כגון בחקירה משטרתית, חשיבות רבה העשויה לצמצם נזקים"

עו"ד ערן בן עמי

"תחום דיני התעבורה בדמי ובנפשי. אני משתדל להעניק טיפול אישי, מעמיק ומקצועי לכל לקוח ולקוח. הדבר ניכר בפריצות הדרך להן גרמתי בסוגיות מרכזיות בתחום ..."

עוד עו"ד מובילים בתחום פלילי