סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

העיתונאית החשודה בניסיון לרצוח את אמה תובא להארכת מעצר

היום יוארך מעצרה של העיתונאית החשודה בכך ששפכה שמן רותח על אמה בניסיון לרצוח אותה

העיתונאית החשודה בניסיון לרצוח את אמה תובא להארכת מעצר
28/04/2016 | 10:17 | מאת: מערכת אתר iLaw |

העיתונאית החשודה במעשה פלילי חמור, ניסיון לרצח, תובא היום לדיון בפני בית משפט השלום בפתח תקווה בנוגע להארכת מעצרה. וואלה מדווח  כי המשטרה מבקשת להאריך פעם נוספת את המעצר של העיתונאית, זאת בשל חיזוק החשדות נגדה.
על פי החשד, העיתונאית, בת 24 מכפר סבא, שעבדה בכלי תקשורת רבים, שפכה על אמה שמן רותח במזיד. האם, בשנות ה-50 לחייה, הובהלה בשבוע שעבר לבית החולים מאיר בכפר סבא כשהיא סובלת מכוויות קשות על פניה וחלקי גופה. 

רופאי בית החולים חשדו כי לא מדובר בתאונה כפי שטענה הבת, אלא בניסיון רצח. השופטת הדס רוזנברג, ציינה כי גרסתה של החשודה לפיה היא מעדה על שואב אבק רובוטי והשמן נשפך בטעות על אמה, מעלה תמיהות רבות. בנוסף, לבושה לפני האירוע, מעשיה לאחר הפגיעה באם ונסיבתיות המקרה, מעוררים כולם חשד. 
לאחר חקירה משטרתית נמצא כי בין האם לבת היה סכסוך קודם ומקרי אלימות קודמים מצדה של העיתונאית. המשטרה גבתה כמה עדויות מקרובי משפחתה של החשודה, המעידים על מצבה הנפשי. 
 

נכתב על-ידי: מערכת האתר

שאלות על המאמר? מוזמנים לשאול בפורום פלילי

 

שאל בפורום

מענה משפטי מקצועי ומהיר, קבלו תשובות בדוא”ל ללא עיכוב

ליצירת קשר עם עו"ד פלילי

עורכי דין מובילים - משפט פלילי

עו"ד עמית בר-טוב

"ניסיון כביר בייצוג מול מוסדות רשת המיסים והחקירה, בכל הערכאות השיפוטיות, בין השאר בעבירות צווארון לבן, מס וכלכליות ..."

עו"ד יאיר מושיוב

"בכל תיק שבטיפולי בתחום המשפט הפלילי והתעבורה, אני עושה כל שביכולתי לייצג את לקוחותיי נאמנה. אני רואה בייצוג, עוד בשלב המקדמי בתיק, כגון בחקירה משטרתית, חשיבות רבה העשויה לצמצם נזקים"

עו"ד ערן בן עמי

"תחום דיני התעבורה בדמי ובנפשי. אני משתדל להעניק טיפול אישי, מעמיק ומקצועי לכל לקוח ולקוח. הדבר ניכר בפריצות הדרך להן גרמתי בסוגיות מרכזיות בתחום ..."

עו"ד מעיין חיימוביץ

"אני מאמינה בתפיסה משפטית אחרת, תפיסה שבה ניתן ליישב מחלוקות בדרכי נועם וגישור, גם במקרים קשים כגון עבריינות נוער..."

סיניה חריזי מוזס
עו"ד סיניה חריזי מוזס

עורך דין פלילי סיניה חריזי מוזס בעלת ותק ונסיון של כ18 שנים. מובילה בתחום המשפט הפלילי. ייצוג בכל הערכאות , חשיבה משפטית יצירתית, תוצאות מוכחות.

עו"ד ערן צלניקר

"את המשרד הקמתי במטרה לסייע לאזרח הקטן מול רשויות החוק בהליכים פליליים"

עוד עו"ד מובילים בתחום פלילי