סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

הודעות טקסט ששלחו החשודים באונס בבאר שבע לנערה מחזקים את החשדות נגדם

החשודים באונס הנערה בבאר שבע, דרור חי והקטין בן ה-16, שלחו לה הודעות טקסט לאחר המעשה המחזקות את החשדות נגדם. מעצרם של השניים הוארך אתמול

הודעות טקסט ששלחו החשודים באונס בבאר שבע לנערה מחזקים את החשדות נגדם
14/04/2016 | 12:31 | מאת: מערכת אתר iLaw |

אתמול (רביעי) האריך בית משפט השלום בבאר שבע את מעצרם של קטין בן 16  ודרור חי, הבעלים של פאב ה"מנצ'ילה", החשודים באונס הנערה בעיר לפני שבוע. וואלה! מדווח כי מעצרו של הנער הוארך עד ליום ראשון הקרוב, ה-17 לחודש, ואילו מעצרו של דרור חי הוארך בחמישה ימים.

תחילת הפרשה בלילה שבין רביעי וחמישי בשבוע שעבר, אז, לפי החשדות, הכניס חי לפאב את שני הקטינים, השקה את הקטינה ונתן לה סמים, ואז נסעו השלושה לביתו, שם הקטין וחי אנסו את הנערה. העו"ד הפלילי של חי, מוטי יוסף, טען כי הנערה התנהגה בצורה מופקרת, לאחר שראה סרטונים מאותו הערב. מנכ"לית מרכז הסיוע לנפגעי ונפגעות תקיפה מינית, ליזה ניקלאוצ'יק, מסרה כי הנערה אינה מופקרת, וכי עו"ד יוסף הוא זה המנסה להפקיר אותה למשפטי שדה; וכן ציינה כי מי שצריך להתבייש הוא מי שפגע בה וניצל אותה.

בעת הדיון לגבי הארכת המעצר של חי, גורמים במשטרה טענו כי התגלו ראיות חדשות המחזקות את החשדות כי השניים אנסו את הנערה בת ה-17. אותן הראיות הן הודעות טקסט שנשלחו לטלפון של הנערה מהטלפון של בן ה-16, לאחר שיצאה נסערת מהדירה של חי, שם לכאורה התבצע המעשה. במסרונים, שאל אותה החשוד לאן הלכה והתנצל על המעשה. אולם, יתכן כי ההודעות כלל לא נשלחו ממנו: במשטרה בודקים האם חי הוא זה ששלח את ההודעות, לאחר שלקח את מכשיר הטלפון של הקטין.

בית המשפט: פאב ה"מנצ'ילה" לא ייסגר

בתוך כך, בית המשפט אישר את בקשתם של עורכי דינו של חי לבטל את צו הסגירה שהוצא לפאב שבבעלותו, ה"מנצ'ילה", למשך 21 יום. בעקבות כך, פתחו אתמול העובדים את המקום, וזאת לאחר שבוע במהלכו היה סגור.

נכתב על-ידי: מערכת האתר

שאלות על המאמר? מוזמנים לשאול בפורום פלילי

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

 

שאל בפורום

מענה משפטי מקצועי ומהיר, קבלו תשובות בדוא”ל ללא עיכוב

ליצירת קשר עם עו"ד פלילי

עורכי דין מובילים - משפט פלילי

עו"ד עמית בר-טוב

"ניסיון כביר בייצוג מול מוסדות רשת המיסים והחקירה, בכל הערכאות השיפוטיות, בין השאר בעבירות צווארון לבן, מס וכלכליות ..."

עו"ד ערן בן עמי

"תחום דיני התעבורה בדמי ובנפשי. אני משתדל להעניק טיפול אישי, מעמיק ומקצועי לכל לקוח ולקוח. הדבר ניכר בפריצות הדרך להן גרמתי בסוגיות מרכזיות בתחום ..."

עו"ד מעיין חיימוביץ

"אני מאמינה בתפיסה משפטית אחרת, תפיסה שבה ניתן ליישב מחלוקות בדרכי נועם וגישור, גם במקרים קשים כגון עבריינות נוער..."

עו"ד יאיר מושיוב

"בכל תיק שבטיפולי בתחום המשפט הפלילי והתעבורה, אני עושה כל שביכולתי לייצג את לקוחותיי נאמנה. אני רואה בייצוג, עוד בשלב המקדמי בתיק, כגון בחקירה משטרתית, חשיבות רבה העשויה לצמצם נזקים"

עו"ד ערן צלניקר

"את המשרד הקמתי במטרה לסייע לאזרח הקטן מול רשויות החוק בהליכים פליליים"

סיניה חריזי מוזס
עו"ד סיניה חריזי מוזס

עורך דין פלילי סיניה חריזי מוזס בעלת ותק ונסיון של כ18 שנים. מובילה בתחום המשפט הפלילי. ייצוג בכל הערכאות , חשיבה משפטית יצירתית, תוצאות מוכחות.

עוד עו"ד מובילים בתחום פלילי