סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

האנס בני סלע תקף סוהר ונשלח לבידוד

האנס הסדרתי בני סלע קיבל טיפול במרפאת כלא השרון. בתום הטיפול הוא סירב לעזוב את המקום, ותקף סוהר שהגיע לפנותו. סלע הועבר לבידוד בבית הכלא

האנס בני סלע תקף סוהר ונשלח לבידוד
29/03/2016 | 15:27 | מאת: מערכת אתר iLaw |

האנס הסדרתי בני סלע, שנאשם בבביצוע 14 מעשי אונס ומרצה עונש מאסר של 35 שנה בכלא השרון, תקף סוהר. מעריב מדווח כי סלע הגיע למרפאת הכלא, ולאחר שקיבל טיפול הוא סירב להתפנות מהמקום. סוהר הגיע לפנות את סלע מהמרפאה ובתגובה שלח סלע אגרופים לעברו עד אשר הסוהר הפעיל כוח וכבל את סלע באזיקים. בעזרת סוהרים נוספים, נשלח סלע לבידוד בבית הכלא. בנוסף, נפתח נגדו תיק פלילי בגין תקיפת סוהר. 

זאת לא הפעם הראשונה שבה בני סלע מסתבך בקטטות כלא. בשנת 2011 הוא הותקף על ידי שני אסירים בכלא אוהלי קידר, ביוני 2013 שני אסירים בכלא השרון תקפו אותו ובמקרה אחר הוא נדקר בישבנו על ידי אסיר אחר.
בנוסף לכך, בספטמבר 2015 סלע נחשד כי אנס את שותפו לתא במהלך הלילה. המקרה נמצא בחקירה משטרתית. 

בני סלע הורשע בעבירות מין, ביניהן אונס ומעשי סדום, אותן ביצע משנת 1987 ועד שנתפס בשנת 1999. במהלך מעצרו הטריד מינית את אחת העובדות בכלא כשחשף את איבר מינו ואונן מולה. בשנת 2006 נמלט בני סלע דרך חניון בית המשפט בתל אביב. לאחר מצוד רחב שנמשך שבועיים, נלכד סלע בדרכו למחסום משטרתי והוחזר למאסר. 

נכתב על-ידי: מערכת האתר

שאלות על המאמר? מוזמנים לשאול בפורום פלילי

 

שאל בפורום

מענה משפטי מקצועי ומהיר, קבלו תשובות בדוא”ל ללא עיכוב

ליצירת קשר עם עו"ד פלילי

עורכי דין מובילים - משפט פלילי

עו"ד ערן צלניקר

"את המשרד הקמתי במטרה לסייע לאזרח הקטן מול רשויות החוק בהליכים פליליים"

עו"ד מעיין חיימוביץ

"אני מאמינה בתפיסה משפטית אחרת, תפיסה שבה ניתן ליישב מחלוקות בדרכי נועם וגישור, גם במקרים קשים כגון עבריינות נוער..."

עו"ד עמית בר-טוב

"ניסיון כביר בייצוג מול מוסדות רשת המיסים והחקירה, בכל הערכאות השיפוטיות, בין השאר בעבירות צווארון לבן, מס וכלכליות ..."

עו"ד יאיר מושיוב

"בכל תיק שבטיפולי בתחום המשפט הפלילי והתעבורה, אני עושה כל שביכולתי לייצג את לקוחותיי נאמנה. אני רואה בייצוג, עוד בשלב המקדמי בתיק, כגון בחקירה משטרתית, חשיבות רבה העשויה לצמצם נזקים"

סיניה חריזי מוזס
עו"ד סיניה חריזי מוזס

עורך דין פלילי סיניה חריזי מוזס בעלת ותק ונסיון של כ18 שנים. מובילה בתחום המשפט הפלילי. ייצוג בכל הערכאות , חשיבה משפטית יצירתית, תוצאות מוכחות.

עו"ד ערן בן עמי

"תחום דיני התעבורה בדמי ובנפשי. אני משתדל להעניק טיפול אישי, מעמיק ומקצועי לכל לקוח ולקוח. הדבר ניכר בפריצות הדרך להן גרמתי בסוגיות מרכזיות בתחום ..."

עוד עו"ד מובילים בתחום פלילי