סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

גבר נשלח ל-18 שנות מאסר לאחר שפגע מינית ב-48 ילדות ברשת

ישי גבריאלוב בן 34 הואשם בכך שיצר קשר באינטרנט עם ילדות ושכנע אותן לגעת בעצמן, לצפות בפורנו פדופילי ולהתפשט מול המצלמה

גבר נשלח ל-18 שנות מאסר לאחר שפגע מינית ב-48 ילדות ברשת
20/04/2016 | 11:19 | מאת: מערכת אתר iLaw |

בית המשפט המחוזי בלוד גזר 18 שנות מאסר לישי גבריאלוב, בן 34 מנתניה, לאחר שהורשע בביצוע עבירות מין דרך האינטרנט בלא פחות מ-48 ילדות. ynet מדווח כי גבריאלוב הורשע ב-49 סעיפי אישום, ביניהם סחיטה באיומים, הצגה ופרסום תועבה, מעשים מגונים, הטרדה מינית, מעשי סדום ואינוס. 

לפי כתב אישום פלילי שהוגש במסגרת הסכם טיעון, גבריאלוב הודה כי בין השנים 2012-2015 הוא פנה לילדות בנות 10-15 בצ׳אטים, והציג את עצמו כקטין או קטינה. הוא שלח להן סרטים פורנוגרפיים בהם מוצגים קטינים וקטינות, ושיכנע אותן לבצע בעצמן מעשים מיניים ולהתפשט מול מצלמת רשת. כאשר חלק מהבנות סירבו, איים כי יפיץ תמונות אינטימיות שלהן ואף ניסה לתאם פגישות עם חלקן.

הפרשה נחשפה כאשר אב לילדה בת 12 פנה למשטרת ישראל לאחר שחשד בהתנהלות שלה בטלפון הסלולארי. יחידת הסייבר הארצית בלהב 443 חקרה את המקרה בסיוע של משרד הרווחה ומחלקת הנוער בחטיבת החקירות של המשטרה, וכך נמצאו עשרות נפגעות. 

שופטי בית המשפט, רמי אמיר, ליאורה ברודי ומנחם פינקלשטיין, כתבו בגזר הדין כי מדובר בכתב אישום חמור ויוצא דופן בהיקפו, וכי קשה שלא להזדעזע מהמעשים שנעשו בקורבנות. 
עו"ד עינת לב-ארי מפרקליטות מחוז מרכז, אמרה כי העונש שהוטל על גבריאלוב מעיד על שינוי בתפיסת עבריינות מין בעידן הטכנולוגי. 

נכתב על-ידי: מערכת האתר

שאלות על המאמר? מוזמנים לשאול בפורום פלילי

 

שאל בפורום

מענה משפטי מקצועי ומהיר, קבלו תשובות בדוא”ל ללא עיכוב

ליצירת קשר עם עו"ד פלילי

עורכי דין מובילים - משפט פלילי

עו"ד עמית בר-טוב

"ניסיון כביר בייצוג מול מוסדות רשת המיסים והחקירה, בכל הערכאות השיפוטיות, בין השאר בעבירות צווארון לבן, מס וכלכליות ..."

עו"ד יאיר מושיוב

"בכל תיק שבטיפולי בתחום המשפט הפלילי והתעבורה, אני עושה כל שביכולתי לייצג את לקוחותיי נאמנה. אני רואה בייצוג, עוד בשלב המקדמי בתיק, כגון בחקירה משטרתית, חשיבות רבה העשויה לצמצם נזקים"

סיניה חריזי מוזס
עו"ד סיניה חריזי מוזס

עורך דין פלילי סיניה חריזי מוזס בעלת ותק ונסיון של כ18 שנים. מובילה בתחום המשפט הפלילי. ייצוג בכל הערכאות , חשיבה משפטית יצירתית, תוצאות מוכחות.

עו"ד מעיין חיימוביץ

"אני מאמינה בתפיסה משפטית אחרת, תפיסה שבה ניתן ליישב מחלוקות בדרכי נועם וגישור, גם במקרים קשים כגון עבריינות נוער..."

עו"ד ערן בן עמי

"תחום דיני התעבורה בדמי ובנפשי. אני משתדל להעניק טיפול אישי, מעמיק ומקצועי לכל לקוח ולקוח. הדבר ניכר בפריצות הדרך להן גרמתי בסוגיות מרכזיות בתחום ..."

עו"ד ערן צלניקר

"את המשרד הקמתי במטרה לסייע לאזרח הקטן מול רשויות החוק בהליכים פליליים"

עוד עו"ד מובילים בתחום פלילי