סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

בת 32 נורתה למוות בלוד; יתכן שהירי בוצע על רקע סכסוך משפחתי

דועאא אבו שרך נרצחה ברכבה לעיני ילדיה, בסופו של יום כיף שבילו יחד. הרצח בוצע על ידי רעול פנים שירה בה מטווח קצר

בת 32 נורתה למוות בלוד; יתכן שהירי בוצע על רקע סכסוך משפחתי
25/09/2016 | 11:40 | מאת: מערכת אתר iLaw |

שנת 2017 כבר מציצה מעבר לפינה, אך תופעת רציחות הנשים מסרבת להסתיים. מדי שנה נרצחות בישראל כ-20 נשים על ידי בני זוגן או בני משפחה אחרים; ובסוף השבוע האחרון הצטרפה  למניין הנשים שנרצחו ב-2016 הנרצחת ה-13, דועאא אבו שרך, גרושה ואם לארבעה. וואלה! מדווח כי אבו שרך נורתה למוות בעת שנהגה ברכבה, ליד אולם אירועים בלוד בו נערכה באותה עת חתונה שהשתתפו בה יותר מ-1000 בני אדם. היא פונתה לבית החולים אסף הרופא, אך לצוותים הרפואיים לא נותרה ברירה אלא לקבוע את מותה.

הרצח אירע בסופו של יום כיף שבילתה אבו שרך עם ארבעת ילדיה, בני ארבע עד 12. על פי ynet, ארבעת הילדים היו עדים לרצח. הבן הבכור סיפר שהרצח אירע בסוף המפגש, לפני שהאם עמדה להחזיר אותם לאביהם. בזמן שהאם חיבקה את כל ילדיה, הבחין הבן הבכור ברעול פנים לבוש שחורים רץ לעברה. רעול הפנים דחף את הילדים הצידה בגסות והצמיד אל אבו שרך אקדח. היא צעקה שלא יירה בה, אך ללא הועיל - הוא ירה בה מטווח קצר והרג אותה.

משתתפי החתונה שלידה אירע הרצח לא שמעו דבר

המשטרה שהגיעה לאזור איתרה את הרכב ובו כתמי דם. משטרת מחוז המרכז פתחה בחקירה, כאשר אחד הכיוונים שנבדקים הוא רצח בשל סכסוך משפחתי, אולי על רקע מחלוקת כספית עם הגרוש של אבו שרך. כוחות המשטרה אוספים סרטונים ממצלמות אבטחה באזור בניסיון לאתר את היורה. אחד החוגגים בחתונה שבסמוך לה אירע הרצח העיד כי משתתפי החתונה לא שמעו דבר ומתח ביקורת על המשטרה, שלטענתו לא עושה את עבודתה טוב מספיק לאור מקרי הרצח הרבים שמתרחשים בלוד.

ynet מדווח כי עד כה נעצרו ארבעה חשודים, שלושה מהם אחיה של אבו שרך, והם הובאו אתמול בערב (שבת) להארכת מעצר בבית משפט השלום בראשון לציון. כעת נותר לראות האם עורכי דין פליליים יצליחו למצות את הדין במקרה טרגי זה.

נכתב על-ידי: מערכת האתר

שאלות על המאמר? מוזמנים לשאול בפורום פלילי

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

 

שאל בפורום

מענה משפטי מקצועי ומהיר, קבלו תשובות בדוא”ל ללא עיכוב

ליצירת קשר עם עו"ד פלילי

עורכי דין מובילים - משפט פלילי

עו"ד ערן בן עמי

"תחום דיני התעבורה בדמי ובנפשי. אני משתדל להעניק טיפול אישי, מעמיק ומקצועי לכל לקוח ולקוח. הדבר ניכר בפריצות הדרך להן גרמתי בסוגיות מרכזיות בתחום ..."

עו"ד עמית בר-טוב

"ניסיון כביר בייצוג מול מוסדות רשת המיסים והחקירה, בכל הערכאות השיפוטיות, בין השאר בעבירות צווארון לבן, מס וכלכליות ..."

עו"ד מעיין חיימוביץ

"אני מאמינה בתפיסה משפטית אחרת, תפיסה שבה ניתן ליישב מחלוקות בדרכי נועם וגישור, גם במקרים קשים כגון עבריינות נוער..."

סיניה חריזי מוזס
עו"ד סיניה חריזי מוזס

עורך דין פלילי סיניה חריזי מוזס בעלת ותק ונסיון של כ18 שנים. מובילה בתחום המשפט הפלילי. ייצוג בכל הערכאות , חשיבה משפטית יצירתית, תוצאות מוכחות.

עו"ד יאיר מושיוב

"בכל תיק שבטיפולי בתחום המשפט הפלילי והתעבורה, אני עושה כל שביכולתי לייצג את לקוחותיי נאמנה. אני רואה בייצוג, עוד בשלב המקדמי בתיק, כגון בחקירה משטרתית, חשיבות רבה העשויה לצמצם נזקים"

עו"ד ערן צלניקר

"את המשרד הקמתי במטרה לסייע לאזרח הקטן מול רשויות החוק בהליכים פליליים"

עוד עו"ד מובילים בתחום פלילי