סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

בן 19 נאשם בתקיפת אישה שסירבה לעבור הפלה

כתב אישום הוגש נגד צעיר בן 19 בטענה כי תקף אישה שנשאה ברחמה את בנו במטרה שתפיל את העובר. לטענתה, הצעיר היכה אותה במשר עשר דקות וגרם לה לדימום

בן 19 נאשם בתקיפת אישה שסירבה לעבור הפלה
25/05/2016 | 11:47 | מאת: מערכת אתר iLaw |

בית המשפט המחוזי בירושלים הגיש אמש (שלישי) כתב אישום נגד מוחבר, בן 19 מבית שמש, משום שתקף לכאורה אישה שנשאה ברחמה את בנו. וואלה מדווח כי לפי כתב האישום שהוגש באמצעות עורכת הדין מרים בן גל, מוחבר נפגש עם האישה שאמרה כי היא מתכוונת לעשות הפלה. אלא שכמה ימים לאחר מכן, האישה התחרטה והודיעה למוחבר כי אינה מתכוונת להפיל את התינוק. לטענת התביעה, במהלך השיחה, מוחבר הכה את האישה במשך עשר דקות בבטנה וגרם לה לדימום מאיבר מינה, כשהוא מכריז כי הוא מעדיף לשבת בכלא ולא להוליד את הילד. לאחר שעברו במקום עוברי אורח, מוחבר, לפי כתב האישום נמלט מהמקום. 
בנוסף להגשת כתב האישום הוגשה בקשה למעצר עד תום ההליכים, בטענה כי למוחבר עבר פלילי של עבירות אלימות חמורות, וכי נשקפת מנו סכנה. 

מוחבר הכחיש בחקירת המשטרה את הטענות נגדו, וטען כי האישה, אותה הכיר במהלך עבודות שירות, משקרת ומנסה לסחוט אותו על אף שהעובר איננו שלו. לדברי עורך דינו של מוחבר, עו״ד זכריה שנקולבסקי, ביום שהתרחשה העבירה המיוחסת למוחבר, האישה הציגה מסמכים המעידים כי היא בהריון, אך מוחבר חישב את הזמנים והגיע למסקנה כי ההריון קדם ליחסי המין בין השניים. לטענתו, כשאמר לה זאת מוחבר האישה היא זאת שתקפה אותו והוא הדף אותה. 

נכתב על-ידי: מערכת האתר

שאלות על המאמר? מוזמנים לשאול בפורום פלילי

 

שאל בפורום

מענה משפטי מקצועי ומהיר, קבלו תשובות בדוא”ל ללא עיכוב

ליצירת קשר עם עו"ד פלילי

עורכי דין מובילים - משפט פלילי

עו"ד עמית בר-טוב

"ניסיון כביר בייצוג מול מוסדות רשת המיסים והחקירה, בכל הערכאות השיפוטיות, בין השאר בעבירות צווארון לבן, מס וכלכליות ..."

סיניה חריזי מוזס
עו"ד סיניה חריזי מוזס

עורך דין פלילי סיניה חריזי מוזס בעלת ותק ונסיון של כ18 שנים. מובילה בתחום המשפט הפלילי. ייצוג בכל הערכאות , חשיבה משפטית יצירתית, תוצאות מוכחות.

עו"ד מעיין חיימוביץ

"אני מאמינה בתפיסה משפטית אחרת, תפיסה שבה ניתן ליישב מחלוקות בדרכי נועם וגישור, גם במקרים קשים כגון עבריינות נוער..."

עו"ד ערן בן עמי

"תחום דיני התעבורה בדמי ובנפשי. אני משתדל להעניק טיפול אישי, מעמיק ומקצועי לכל לקוח ולקוח. הדבר ניכר בפריצות הדרך להן גרמתי בסוגיות מרכזיות בתחום ..."

עו"ד ערן צלניקר

"את המשרד הקמתי במטרה לסייע לאזרח הקטן מול רשויות החוק בהליכים פליליים"

עו"ד יאיר מושיוב

"בכל תיק שבטיפולי בתחום המשפט הפלילי והתעבורה, אני עושה כל שביכולתי לייצג את לקוחותיי נאמנה. אני רואה בייצוג, עוד בשלב המקדמי בתיק, כגון בחקירה משטרתית, חשיבות רבה העשויה לצמצם נזקים"

עוד עו"ד מובילים בתחום פלילי