סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

אלימות נגד להט"ב באילת: שני צעירים הותקפו בעיר בשבת

גבר ובן זוגו הותקפו באלימות בעת שבילו בבר באילת. זהו המקרה השני של אלימות להט"בופובית תוך שבוע

אלימות נגד להט"ב באילת: שני צעירים הותקפו בעיר בשבת
01/05/2016 | 12:23 | מאת: מערכת אתר iLaw |

עצוב לגלות שגם בישראל של 2016, אנשי קהילת הלהט"ב עשויים להזדקק מעת לעת לשירותיו של עו"ד בתחום של אלימות ותקיפה. וואלה! מדווח כי אתמול (שבת) הותקפו שני צעירים באילת על רקע הומופובי. הצעירים, עידן יוסף ימין וחברו גיל, הוכו על ידי ארבעה נערים. השניים התלוננו למשטרה אך התוקפים טרם נעצרו.

בפוסט שהעלה עידן יוסף ימין לפייסבוק, הוא סיפר שהוא ובן זוגו ישבו לחגוג יום הולדת בבר אילתי כאשר חבורת נערים העירה להם הערות משפילות. כאשר השיב למעירים, תקפו הנערים אותו ואת בן זוגו, הטיחו בהם בקבוקי זכוכית והתנפלו עליהם באגרופים. השניים יצאו מהמקרה עם פציעות קלות.

תקיפה הומופובית שניה תוך שבוע

מקרה זה הוא השני מסוגו בשבוע האחרון: מקרה דומה אירע בעיר רחובות לפני ימים ספורים, בו רן אייזקוביץ' ובן זוגו הוכו באלימות ואף נדקרו על ידי שכן שלהם וחמישה תוקפים נוספים. לדברי הנתקים התקיפה היתה על רקע הומופובי.

את עידן יוסף ימין וגיל מלווה בימים האחרונים ד"ר גיל פישהוף, ממרכז הדיווח על שם ניר כץ למאבק באלימות על רקע מיני ומגדרי. לדבריו, מדי שנה מדווחים למרכז מאות מקרים של שנאה, אפליה ובריונות נגד אנשי קהילת הלהט"ב. עוד אמר כי ממשלת ישראל אחראית לשתף פעולה עם ארגוני הקהילה על מנת לדאוג לטיפול מערכתי בתופעה הכולל חקיקה ותקציבים למאבק. האגודה למען הלהט"ב בישראל אמרה כי בתגובה למקרה תפנה למפכ"ל המשטרה, לשר לבטחון פנים וכן לראש העיר אילת כדי שיגנו את התקיפות ויפעלו למיגור התופעה.

נכתב על-ידי: מערכת האתר

שאלות על המאמר? מוזמנים לשאול בפורום פלילי

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

 

שאל בפורום

מענה משפטי מקצועי ומהיר, קבלו תשובות בדוא”ל ללא עיכוב

ליצירת קשר עם עו"ד פלילי

עורכי דין מובילים - משפט פלילי

עו"ד ערן בן עמי

"תחום דיני התעבורה בדמי ובנפשי. אני משתדל להעניק טיפול אישי, מעמיק ומקצועי לכל לקוח ולקוח. הדבר ניכר בפריצות הדרך להן גרמתי בסוגיות מרכזיות בתחום ..."

עו"ד מעיין חיימוביץ

"אני מאמינה בתפיסה משפטית אחרת, תפיסה שבה ניתן ליישב מחלוקות בדרכי נועם וגישור, גם במקרים קשים כגון עבריינות נוער..."

עו"ד עמית בר-טוב

"ניסיון כביר בייצוג מול מוסדות רשת המיסים והחקירה, בכל הערכאות השיפוטיות, בין השאר בעבירות צווארון לבן, מס וכלכליות ..."

עו"ד ערן צלניקר

"את המשרד הקמתי במטרה לסייע לאזרח הקטן מול רשויות החוק בהליכים פליליים"

סיניה חריזי מוזס
עו"ד סיניה חריזי מוזס

עורך דין פלילי סיניה חריזי מוזס בעלת ותק ונסיון של כ18 שנים. מובילה בתחום המשפט הפלילי. ייצוג בכל הערכאות , חשיבה משפטית יצירתית, תוצאות מוכחות.

עו"ד יאיר מושיוב

"בכל תיק שבטיפולי בתחום המשפט הפלילי והתעבורה, אני עושה כל שביכולתי לייצג את לקוחותיי נאמנה. אני רואה בייצוג, עוד בשלב המקדמי בתיק, כגון בחקירה משטרתית, חשיבות רבה העשויה לצמצם נזקים"

עוד עו"ד מובילים בתחום פלילי