סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

המשטרה תמליץ על סגירת התיק נגד יצחק הרצוג

לאחר שיושב ראש האופוזיציה יצחק (בוז׳י) הרצוג נחקר בחשד לעבירות שחיתות, מסתמן כי המשטרה תמליץ על סגירת התיק מכיוון שאין מספיק ממצאים

המשטרה תמליץ על סגירת התיק נגד יצחק הרצוג
25/04/2016 | 12:00 | מאת: מערכת אתר iLaw |

האם בקרוב התיק נגד יושב ראש האופוזיציה, יצחק (בוז׳י) הרצוג ייסגר? גלובס מדווח  כי משטרת ישראל מתכוונת להמליץ על סגירת התיק נגד הרצוג מכיוון שאין די ממצאים על מנת להגיש נגדו כתב אישום פלילי. 
לפני כשבוע הרצוג נחקר במשטרה באזהרה בחשד כי ביצע עבירות שחיתות לקראת הבחירות המקדימות לראשות העבודה בשנת 2013, ביניהן אי דיווח על קבלת תרומה, מסירת תצהיר כוזב וקבלת תרומה אסורה. 

גלובס טוען, כי עוד בטרם דנו בחקירה בפרקליטות ולפני שהחקירה סוכמה, המשטרה העריכה שאלא נאספו מספיק ממצאים כדי לבסס המלצה ועל הגשת כתב אישום נגד הרצוג. כעת גביית העדויות ועיקר פעולות החקירה הסתיימו, ובעוד כמה שבועות הפרקליטות והיועץ המשפטי לממשלה יידרשו להחליט האם יש לסגור את התיק. 

ביום חקירתו, אמר הרצוג כי הוא רגוע  וכי הוא מבקש שאם יש מישהו ממפלגתו שלא רגוע, אז שיירגע. גלי צה״ל דיווח, כי הרצוג הוסיף כי הוא שמח שהדברים נבדקים, שתפקידו של מנהיג להתמודד עם תופעות כאלה, וכי הוא ימשיך להוביל את המפלגה וינצח. 

נכתב על-ידי: מערכת האתר

שאלות על המאמר? מוזמנים לשאול בפורום פלילי

 

שאל בפורום

מענה משפטי מקצועי ומהיר, קבלו תשובות בדוא”ל ללא עיכוב

ליצירת קשר עם עו"ד פלילי

עורכי דין מובילים - דיני נזיקין

עו"ד ערן בן עמי

"תחום דיני התעבורה בדמי ובנפשי. אני משתדל להעניק טיפול אישי, מעמיק ומקצועי לכל לקוח ולקוח. הדבר ניכר בפריצות הדרך להן גרמתי בסוגיות מרכזיות בתחום ..."

עו"ד מעיין חיימוביץ

"אני מאמינה בתפיסה משפטית אחרת, תפיסה שבה ניתן ליישב מחלוקות בדרכי נועם וגישור, גם במקרים קשים כגון עבריינות נוער..."

סיניה חריזי מוזס
עו"ד סיניה חריזי מוזס

עורך דין פלילי סיניה חריזי מוזס בעלת ותק ונסיון של כ18 שנים. מובילה בתחום המשפט הפלילי. ייצוג בכל הערכאות , חשיבה משפטית יצירתית, תוצאות מוכחות.

עו"ד יאיר מושיוב

"בכל תיק שבטיפולי בתחום המשפט הפלילי והתעבורה, אני עושה כל שביכולתי לייצג את לקוחותיי נאמנה. אני רואה בייצוג, עוד בשלב המקדמי בתיק, כגון בחקירה משטרתית, חשיבות רבה העשויה לצמצם נזקים"

עו"ד ערן צלניקר

"את המשרד הקמתי במטרה לסייע לאזרח הקטן מול רשויות החוק בהליכים פליליים"

עו"ד עמית בר-טוב

"ניסיון כביר בייצוג מול מוסדות רשת המיסים והחקירה, בכל הערכאות השיפוטיות, בין השאר בעבירות צווארון לבן, מס וכלכליות ..."

עוד עו"ד מובילים בתחום פלילי