סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

החליט להתגרש מאשתו בגלל החתול שלה

בעל דרש גט מאשתו בטענה כי היא נמנעת מלקיים עמו יחסי מין ומעדיפה את קרבתו של החתול שלה. בית הדין הרבני בירושלים אילץ את האישה לקבל את הגט

החליט להתגרש מאשתו בגלל החתול שלה
13/04/2016 | 12:17 | מאת: מערכת אתר iLaw |

מי היה מאמין שחתול יוביל בני זוג לפתוח בהליך גירושין? וואלה מדווח כי בית הדין הרבני בירושלים חייב אישה לקבל גט מבעלה, זאת לאחר שקבעו כי האישה פתחה קשר לא פרופורציונאלי כלפי החתול שלה, שגבר על אהבתה לבעלה. הבעל טען כי האישה סירבה לקיים עמו יחסי מין וכי היא מעדיפה את קרבתו של החתול על פני קרבתו של הגבר שלה. 

הזוג, הוא רופא והיא תרפיסטית עם בעלי חיים, התחתן לפני 17 שנים. אלו היו הנישואים הראשונים של הבעל והשניים של האישה, שקבלה את החתול במתנה מבעלה הראשון. לטענת הבעל, שהגיש תביעת גירושין  לבית הדין הרבני בתל אביבה לפני שלוש שנים, האישה הכניסה את החתול למיטתם בניגוד לרצונו, דבר שפגע ביחסי המין של הזוג. 

האישה מצידה, אמרה כי במשך שנים היא ובעלה חלקו את המיטה עם החתול וכי עשו זאת גם לפני שנשאו. לטענתה, מאז שחוותה משבר בעקבות פטירתו של החתול, הבעל סירב לקיים עמה יחסי מין ללא אמצעי מניעה. היא סירבה להתגרש והדגישה כי היא עדיין אוהבת אותו ומעוניינת לשמר את הנישואים. 

למרות זאת, החליט בית הדין הרבני בירושלים לאלץ אותה להתגרש מבעלה. הדיינים קבעו כי היא סובלת מחרדת נטישה חמורה שפוגעת בשיפוט שלה ובהבנת המציאות. על אף שהבעל ידע על אהבתה לבעלי חיים וכי בתחילת הקשר הסכים לחלוק את המיטה עם החתול, החליטו הדיינים כי אין אפשרות לשקם את הנישואין האלו וכי האישה חייבת לקבל את הגט. 
 

נכתב על-ידי: מערכת האתר

שאלות על המאמר? מוזמנים לשאול בפורום דיני משפחה

 

שאל בפורום

מענה משפטי מקצועי ומהיר, קבלו תשובות בדוא”ל ללא עיכוב

ליצירת קשר עם עו"ד דיני משפחה

עורכי דין מובילים - דיני משפחה

עו"ד משה פרץ
עו"ד משה פרץ

"ליווי לכל אורך ההליך המשפטי אל מול הגורמים הרלוונטיים תוך דגש על מתן יחס אישי ומקצועי..."

עו"ד חיה לזר נוטקין

"אני מאמינה כי יש להתחיל טיפול בתיק משפטי בתחום דיני המשפחה על ידי למידה ובניית אסטרטגיה שמתאימה לאותו לקוח ולאותו מקרה"

עו"ד יעקב גורנשטיין

"הידע, המקצועיות והניסיון העשיר של משרדנו בתחום המשפט האזרחי-מסחרי, מבדל אותנו על פני האחרים והופך אותנו לשילוב מנצח ..."

יגאל איליאיץ
עו"ד יגאל איליאיץ

משרד עורכי דין בנתניה העוסק בתחום הנדל"ן והמקרקעין, חוזים, חברות, צוואות, ירושות, וגביית חובות בהוצאה לפועל.

עו"ד אביב סטרול
עו"ד אביב סטרול

"בעל ניסיון רב בהופעה ובייצוג בבתי המשפט בתחום דיני המשפחה וההוצאה לפועל.."

אורית בן ברוך
עו"ד אורית בן ברוך

הניסיון שלי יחסוך לכם מס

עו"ד דניאל הומיונפר
עו"ד דניאל הומיונפר

"מתמחה בתחום הגירושין והגישור, ועוסק בין היתר בתיקים בעלי מורכבות משפטית גבוהה, בסבלנות רבה, זמינות ושקיפות מלאה בכל צעד וצעד בדרך..."

קרן הר-צבי
עו"ד קרן הר-צבי

בעלים של משרד עורכי-דין המציע שירותים בתחום צוואות, ירושות ועיזבונות, הסכמי ממון, שכירויות, סכסוכי שכנים, לשון הרע, תביעות קטנות.

עו"ד אריה לרנר
עו"ד אריה לרנר

"המשרד מציע פתרונות משפטיים ברמה גבוהה, תוך התאמה מלאה לצרכיו של הלקוח ובהתאם לנסיבות המקרה..."

עו"ד עודד פסקל

מנהל משרד התחום דיני משפחה , הסכמי ממון , הסכמי גירושין מורכבים , ירושות צוואות ועוד. צוות המשרד ישמח להעניק ייעוץ וליווי מקצועי בכל שלבי התהליך

עוד עו"ד מובילים בתחום דיני משפחה