סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

רשות המסים דורשת לבטל את הסדר הטיעון שהושג עם הזמר משה פרץ

ביום חמישי הורשע הזמר משה פרץ בהעלמת הכנסות במסגרת הסדר טיעון, אך כעת טוענת רשות המסים כי הוא הפר את ההסדר

רשות המסים דורשת לבטל את הסדר הטיעון שהושג עם הזמר משה פרץ
13/03/2016 | 17:51 | מאת: מערכת אתר iLaw |

האם הזמר משה פרץ, שהורשע ביום ה' האחרון בהעלמת הכנסות, הולך להידרש בשנית לשירותיו של עו"ד עבירות מס? ynet מדווח כי לאחר שהושג עם פרץ הסדר טיעון, רשות המסים דרשה היום (א') לבטל הסדר זה , זאת בטענה שהוא הפר אותו.

תחילת הפרשה ב-2010, אז נעצר פרץ בחשד להעלמת מס בשווי מיליוני שקלים וכן דיווח כוזב למע"מ. בין השנים 2007-2009, פרץ ואמרגנו אמנון זינדני ניהלו עסק של אמרגנות והפקת אירועים. במסגרת העסק השניים ארגנו הופעות של פרץ באירועים שונים, והואשמו בכך שהחשבוניות שנהגו להוציא על ההופעות היו בסכומים נמוכים מהסכומים ששולמו לפרץ בפועל; וכן שהיו מקרים בהם לא הוציאו חשבוניות כלל.

רשות המסים: שליחתו של פרץ לתסקיר שירות מבחן היא הפרה של הסדר הטיעון

אחרי משפט ממושך, ביום חמישי האחרון הרשיע בית משפט השלום ברמלה את פרץ בהנמכת חשבוניות מס והעלמת הכנסות, וזאת במסגרת הסדר טיעון עם רשות המסים. פרץ הודה בהאשמות במסגרת הסדר הטיעון.

אולם, כעת רשות המסים טוענת כי עורך הדין של פרץ התכוון לשלוח את פרץ לתסקיר שירות מבחן, וזאת במטרה אפשרית לבטל את ההרשעה. לדברי רשות המסים, מדובר בהפרה יסודית של הסדר הטיעון, אשר מנוגדת למשא ומתן שניהלו הצדדים ולדברים להם הסכים פרץ עצמו.

מצדו של פרץ טוענים שהזמר לא הפר את הסדר הטיעון, אלא שבדיון בבית המשפט ביום ה' היה זה השופט שהורה על קבלת תסקיר שיבחן, בין היתר, את ביטול ההרשעה. אלי כהן, עורך דינו של פרץ, אומר שהבקשה לבחון את האפשרות לביטול ההרשעה עלתה במשפט מאחר שלפרץ אין הסתבכויות קודמות עם החוק; ובנוסף, בתקופה האמורה הוא היה כבן 24 וכלל לא ניהל את ענייני הכספים.

נכתב על-ידי: מערכת האתר

שאלות על המאמר? מוזמנים לשאול בפורום פלילי

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

 

שאל בפורום

מענה משפטי מקצועי ומהיר, קבלו תשובות בדוא”ל ללא עיכוב

ליצירת קשר עם עו"ד פלילי

עורכי דין מובילים - דיני מיסים

עו"ד עמית בר-טוב

"ניסיון כביר בייצוג מול מוסדות רשת המיסים והחקירה, בכל הערכאות השיפוטיות, בין השאר בעבירות צווארון לבן, מס וכלכליות ..."

עוד עו"ד מובילים בתחום פלילי