סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

עו"ד חגי ירון

חגי ירון
איזור: מרכז
טלפון: הצג טלפון
כתובת: אחד העם 1, רחובות, ישראל
 
עיר: רחובות
פקס: 089200325
1 2 3 4 5 
0 חוות דעת
הוסף חוות דעת

תחומי עיסוק:
ייצוג משפטי,יעוץ משפטי,כתב הגנה,כתב תביעה,תביעת פיצויים

אודות

חגי ירון - משרד עורכי דין, ממוקם ברחוב אחד העם 1 ברחובות.

עו"ד חגי ירון, לשעבר עיתונאי ועורך בעיתון מעריב במשך למעלה מעשור, הוא בעל ניסיון לא מבוטל בעבודה משפטית. עם הקמת המשרד, חרת על דגלו עו"ד ירון את מתן השירות האישי ללקוח וליוויו מתחילת ההליך ועד סופו, תוך הכוונה מקצועית ודגש על שיתוף מלא של הלקוח בכל הנעשה בתיק. עו"ד ירון מעניק ייעוץ משפטי וייצוג מלא בבתי המשפט בערכאות השונות, לרבות בבתי הדין הרבניים ובבתי הדין לעבודה.

המשרד מיומן בהכנת כל סוגי התביעות והבקשות ובהגשתן לבתי המשפט השונים. כמי שהיה חלק ממשרד גדול ובעל מוניטין העוסק בתחום האזרחי, התמקצע שם עו"ד ירון בפרקטיקה ורכש ידע משפטי במגוון רחב של נושאים. במהלך תקופה זו היה שותף בניתוח תיקים גדולים וניצל את המיומנות שצבר במשך שנים רבות בתפקידו כעיתונאי וכעורך כדי לכתוב מאות כתבי בי-דין וחוות דעת משפטיות יסודיות ומעמיקות.

כיום, משרד עורכי הדין בהובלתו של עו"ד ירון מטפל, בין היתר, בדיני משפחה; החל מתביעת מזונות, המשך בתביעת משמורת ורכוש, הסדרי ראייה, הסכמי ממון, הסכמי גירושין ועד אפוטרופסות וירושות. כמו כן, המשרד עוסק בדיני עבודה: פיצויי פיטורין, הלנת שכר, הרעת תנאים, הסכמי עבודה. בתחום האזרחי: עריכת חוזים - מכר ושכירות, תביעות כספיות, נזקי רכוש. בתחום הנזיקין מעניק המשרד סיוע לנפגעי תאונות דרכים בהגשת תביעות פיצויים נגד חברות הביטוח; ובתחום ההוצל"פ מייצג המשרד זוכים וחייבים. נוסף על כל אלה, המשרד מעניק ייצוג מול גופים ממשלתיים, מוסדות שלטוניים ועוד.

פניה וקבלת ייעוץ ראשוני

נא מלאו את הפרטים הבאים: