סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

רשימת עורכי דין זכויות רפואיות במודיעין (3)

האם אתם סובלים ממחלה או מפגיעה גופנית המקשות על תפקודכם התקין? האם נפגעתם בתאונה, בפעולות איבה או מגורמים סביבתיים? זקוקים לייעוץ משפטי מטעם עורכי דין למימוש זכויות רפואיות? אם כן –  ברשימה שלהלן מופיעים עורכי דין המתמחים בתחום שישמחו לענות על שאלותיכם. חשוב לדעת כי המונח זכויות רפואיות מתייחס אל מגוון רחב של מצוקות רפואיות, שבגינן ניתן לקבל פיצוי וסיוע מטעם רשויות המדינה וגופים פרטיים. לדוגמא, ניתן לקבל קצבת נכות, פיצוי בגין אובדן השתכרות, קצבאות ניידות ושירותים מיוחדים, וכן הקלות ופטורים מגורמים שונים. עם זאת, הדרך לקבלת הפיצויים כרוכה בהתנהלות מול גופים בירוקראטיים מורכבים, בעמידה בפני וועדות רפואיות, במילוי טפסים והמצאת אישורים, וכן בהוכחת היבטים נסיבתיים, רפואיים וכלכליים. יתרה מזאת, במקרים רבים המוסדות אינם ששים להעניק את הפיצויים המגיעים לנפגע ודוחים את תביעתו, ובמצבים אלו ניתן לערער על הקביעה. 

 
הדרך אמנם איננה פשוטה, אך ייעוץ מטעם עורכי דין למימוש זכויות רפואיות עשוי לסייע רבות בצליחת המכשולים העומדים בפניכם. ניתן לפנות ישירות אל אנשי המקצוע המופיעים ברשימה לקבלת ייעוץ משפטי וליווי עד להשגת הזכויות המגיעות לכם כחוק. 
קרא עוד
 • רשימת עו"ד זכויות רפואיות
 • עו"ד שצפיתי בהם
 • עו"ד שסימנתי

סגור
שלח פניה לעו"ד זכויות רפואיות

  צור קשר עם עורכי דין בתחום זכויות רפואיות

 • גיא דויטש

  גיא דויטש, עו"ד

  תחומי עיסוק: תאונות דרכים,תאונות עבודה,זכויות רפואיות ,פגיעה בהולך רגל,תאונות אופנוע

 • ענת צפדיה

  ענת צפדיה, עו"ד

  תחומי עיסוק: ביטוח לאומי,תאונות עבודה,דרגת נכות,ועדה רפואית,זכויות רפואיות

 • כרמי בוסתנאי, עו"ד

  מזה 27 שנים בעל משרד עורכי דין אשר תחום התמחותו העיקרי הוא דיני נזיקין

  תחומי עיסוק: נזקי גוף,ביטוח לאומי,תאונות דרכים,תאונות עבודה,ועדה רפואית,זכויות רפואיות ,מחלת מקצוע,מיקרוטראומה,רשלנות רפואית בלידה,רשלנות רפואית בהריון