סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

רשימת עורכי דין זכויות נשים בעבודה באשדוד (1)

האם ניתן לפטר עובדת במהלך חופשת לידה? האם יולדת המתפטרת מעבודתה לצורך טיפול בילדיה זכאית לפיצויי פיטורין? מהן הגדרות החוק בנוגע לטיפולי פוריות והיעדרות מעבודה? זקוקה לייעוץ משפטי בנוגע לזכויות נשים בעבודה? הגעת למקום הנכון. באמצעות הרשימה שלהלן תוכלי לפנות אל  עורכי דין למימוש זכויות נשים בעבודה אשר יעניקו לך מענה משפטי הולם וברור, תוך זמן קצר. 

 
הפלייה על רקע מגדרי בשוק העבודה בישראל, לדאבוננו, הינה מושג שכיח. לפיכך, נחקקו חוקים שמטרתם לעגן את זכויותיהן של הנשים בחוק ולשמש כמנגנון הגנה, ביניהם חוק עבודת נשים, חוק למניעת הטרדה מינית בעבודה וכמובן, חוק שוויון הזדמנויות בעבודה. חוקים אלו מקנים לאישה זכויות בגין תנאי העסקה וסיומה כמו גם זכויות בעת הריון ולידה. חשוב שאישה תדע מהן זכויותיה וגם תדרוש אותן במידת הצורך, במידה וזכויותיה נפגעות ניתן להגיש תביעה לבית הדין לעבודה.  
 
ליווי וייצוג מטעם עורכי דין למימוש זכויות נשים בעבודה מהווים גורם חשוב בהצלחתן של תביעות מסוג זה. ניתן לפנות אל עוה"ד המופיעים ברשימה שלהלן על מנת לקבל ייעוץ ראשוני ולהתחיל בהליכים החשובים.
 
קרא עוד
  • רשימת עו"ד זכויות נשים בעבודה
  • עו"ד שצפיתי בהם
  • עו"ד שסימנתי

סגור
שלח פניה לעו"ד זכויות נשים בעבודה

    צור קשר עם עורכי דין בתחום זכויות נשים בעבודה

  • אנה פולישוק קוסא

    אנה פולישוק קוסא, עו"ד

    תחומי עיסוק: אחריות מעבידים ,זכויות נשים בעבודה,זכויות עובדים,פיצויי פיטורין,שימוע בעבודה

מאמרים אחרונים בנושא זכויות נשים בעבודה

פיטורי מורה בישיבת השומרון על רקע מגדרי

בית הדין האזורי לעבודה בירושלי קבע השבוע כי על ישיבת השומרון לשלם 12 משכורות ופיצויים בסך 35,000 ש"ח למורה לאנגלית שפוטרה בשנת 2011 על רקע אפליה מגדרית, בשל היותה אשה.

שינויים במשרה לנשים בהריון
זכויות עובדת בהריון- שינויים בהיקף המשרה או בשכר

רובנו יודעים שבמדינת ישראל אסור לפטר אישה בהריון. אך מה קורה אם המעסיק של האישה הוא עו"ד ? קראו עכשיו על המקרה הלא חוקי שהתבצע ע"י המעסיק - ומה יש לדיני העבודה לומר על כך.