סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

רשימת עורכי דין זכויות בניה (2)

רוצים לדעת מהן זכויות הבניה שלכם בבית המשותף שבו אתם מתגוררים? מתגוררים בקומת הגג של הבניין ותוהים האם אתם רשאים להוסיף קומה נוספת או אולי להרחיב את דירתכם? אם כן, תוכלו להיעזר בשירותיהם של עורכי דין העוסקים בנושאי זכויות בניה המכירים את התחום היטב. בכל הקשור לזכויות בניה, חשוב לזכור שלרשותם של בעלי הקרקע או הנכס עומדות זכויות אלו הקובעות איזה סוג של בניה מותרת להם ומהו שטח הקרקע שעליו הם יכולים לבנות. כשמדובר בבתים משותפים, זכויות אלו נחלקות בין כל הדיירים ובהתאם לחוק. 

 
עורכי דין העוסקים בנושאי זכויות בניה יעזרו לכם לבחון את הזכויות העומדות לרשותכם ולרשות כל הדיירים הנוספים במידה ויש, ויבחנו האם אתם אכן רשאים לבצע את הבניה או התוספת שבה אתם מעוניינים. עורכי דין אלה מכירים היטב את כל הסוגיות הקשורות בתחום זה של זכויות בניה וכן את התנהלותם של כל הגורמים המעורבים בכך. הם מציעים ייעוץ משפטי מקדים כבר בשלב ראשוני שבו מעוניינים לבחון זכויות אלו וכן מלווים גם בהמשך במסגרת ביצוע השינויים או התוספות.  
 
אם אתם זקוקים לעזרתם של עורכי דין להתייעצות בנושא זכויות בניה, תמצאו באתר הבא רשימה של עורכי דין בתחום שישמחו לעמוד לרשותכם ולסייע לכם בכך. 
קרא עוד
 • רשימת עו"ד זכויות בניה
 • עו"ד שצפיתי בהם
 • עו"ד שסימנתי

סגור
שלח פניה לעו"ד זכויות בניה

  צור קשר עם עורכי דין בתחום זכויות בניה

 • עו"ד אבישי אוסטרייכר

  אבישי אוסטרייכר, עו"ד

  בעל משרד עורכי דין המעניק שירותים משפטיים מגוונים בתחום המשפט האזרחי מסחרי והמקרקעין

  תחומי עיסוק: בתים משותפים,הערת אזהרה במקרקעין,זכויות בניה,חוזה מקרקעין,חוזי בניה,חריגות בניה,נדל"ן מסחרי,עסקאות פינוי בינוי,עסקאות קומבינציה,פינוי שוכר,קבוצת רכישה,קניית דירה,פשיטת רגל

 • גבריאל הלוי

  גבריאל הלוי, עו"ד

  בעלים של משרד עורכי דין בתחום מקרקעין - תכנון בניה, רישיונות והיתרים, ייצוג מול הוועדות השונות ועוד.

  תחומי עיסוק: בתים משותפים,זכויות בניה,חוזה מקרקעין,חוזי בניה,נדל"ן מסחרי,קניית דירה,רישום בטאבו,תכנון ובניה

מאמרים אחרונים בנושא זכויות בניה

חברת בניה שבנתה אולם אירועים במקום מפעל - תסולק מהשטח

חברת בניה שקיבלת מרשות מקרקעי ישראל מגרש בפטור במכרז, ובנתה עליו אולם אירועים במקום מפעל לייצור צינורות, תסולק מהמגרש. זאת לאחר משפט שנמשך קרוב לעשור, בו החברה שבה וערערה על ההחלטה להרוס את המבנה.

בנייה בחצר האחורית
לא בחצר האחורית שלי

האם היית מוכנים כי בחצר האחורית של ביתכם יוקם בית מחסה, או מעון של חולי נפש ? האם אתם יכולים להתנגד ? עו"ד אסף אבישר דן בנושא ומסביר את משמעות המונח המקצועי NIMBY - "לא בחצר האחורית שלי".