סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

רשימת עורכי דין זוגות חד מיניים (3)

מבקשים להסדיר את קשריכם הזוגיים החד מיניים בחוזה חוקי ? מתלבטים לגבי הליכי אימוץ או צוואות ? זקוקים לייעוץ מטעם עורכי דין המייצגים זוגות חד מיניים ? באתר המשפטי iLaw תוכלו לפנות אל מספר עו"ד העוסקים בתחום מיוחד זה ולקבל מענה משפטי. 

 
חשוב לדעת כי בשנים האחרונות יצאו פסיקות מהותיות בישראל באשר לזכויותיהם של זוגות חד מיניים. ואולם, במקרים רבים עדיין מופלה מגזר זה לרעה, ועל כל פנים עומד בפני הליכים מורכבים יותר. 
 
אחת הדוגמאות הבולטות לכך היא סירובו של בית הדין הרבני לאשר נישואין חד מיניים, ולכן הצורך והרצון של זוגות אלו להסדיר את יחסיהם על ידי הסכם לחיים משותפים או הסכם ממון. דוגמא נוספת הוא השינוי המתחולל בהכרתם של הידועים בציבור כיורשים, אף אם הדבר לא צוין במפורש בצוואה. עורכי דין לייצוג זוגות חד מיניים אמונים על הפסיקות האחרונות ועמדות הרשויות, ומסוגלים להדריך אתכם בדרך להבטחת זכויותיכם. פנו אל אנשי המקצוע ברשימה שלהלן על מנת לקבל מענה מהיר ומקצועי לשאלותיכם. 
קרא עוד
 • רשימת עו"ד זוגות חד מיניים
 • עו"ד שצפיתי בהם
 • עו"ד שסימנתי

סגור
שלח פניה לעו"ד זוגות חד מיניים

  צור קשר עם עורכי דין בתחום זוגות חד מיניים

 • אביב קמחי

  אביב קמחי, עו"ד

  יצירתיות משפטית, לצד הליך גישור בדרך אחרת ונעימה.

  תחומי עיסוק: אפוטרופוס,הורות משותפת,הסכם גירושין,הסכם ממון,זוגות חד מיניים

 • עו"ד אביב סטרול

  אביב סטרול, עו"ד

  שותף ובעלים במשרד עורכי הדין ברקמן סטרול המתמחה בתחום דיני המשפחה, ההוצאה לפועל, משפט אזרחי ומסחרי.

  תחומי עיסוק: אלימות במשפחה,אפוטרופוס,בית דין רבני,בית משפט משפחה,גביית מזונות,גירושין,דיני נאמנויות,הורות משותפת,הסדרי ראייה,הסכם גירושין,הסכם לחיים משותפים,הסכם ממון,זוגות חד מיניים,חטיפת ילדים,חלוקת רכוש,ירושה,ידועים בציבור,מזונות אישה,מזונות ילדים,משמורת,נישואים אזרחיים,עיזבון,צוואה,קביעת אבהות

 • אורי גנור

  אורי גנור, עו"ד

  עורך דין אורי גנור הוא בעל משרד העוסק באופן ייחודי ובלעדי בהסכמי ממון וצוואות. עו"ד גנור צבר ותר רב בתחום והכין מאות הסכמי ממון לאורך השנים, תוך התמחות במקרים מיוחדים כמו הסכמי ממון לפרק ב', ידועים בציבור ועוד.

  תחומי עיסוק: הסכם לחיים משותפים,הסכם ממון,זוגות חד מיניים

הודעות אחרונות בפורומים

מאמרים אחרונים בנושא זוגות חד מיניים

בנות זוג שלא קיבלו צו הורות זכו לפתרון ביניים מבית המשפט

זוג אמהות שהביאו ילד לעולם נתקלו בקשיים כאשר ביקשו צו הורות פסיקתי לטובת האם הלא-ביולוגית. לדבריהן מדובר באפליה לעומת זוגות הטרוסקסואליים