סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

הצעיר החשוד ברצח שתי נשים השבוע שוחרר בעבר ממעצר

הצעיר שנחשד במעורבות ברצח הכפול באירע השבוע - נעצר בחודש שעבר בגין איומים על בת משפחה אחרת אך שוחרר מחוסר ראיות.

הצעיר החשוד ברצח שתי נשים השבוע שוחרר בעבר ממעצר
18/11/2015 | 16:55 | מאת: מערכת אתר iLaw |

עוד מקרה פלילי של רצח נשים התרחש השבוע, במה שנראה כמו גל של מקרים כאלה בחודשיים האחרונים: ביום שלישי (17/11) השבוע נרצחו אם ובתה ברמלה. דיווח שעלה אתמול (רביעי) ב-ynet שופך עוד אור על הפרשה, וחושף מספר פרטים מקוממים. בכתבה נאמר כי הצעיר שנחשד במעורבות ברצח של שתי הנשים, סונדוס שמרוך בת ה-28, ואמה נארימן מוגרבי בת ה-50, הוא מוכר למשטרה ואף נעצר לאחרונה. בחודש שעבר נעצר הצעיר בחשד שאיים על בת משפחה נוספת, נערה בת 18. הצעירה קיבלה איומים על כך שסירבה לשידוך לגבר אחר, שכללו הפחדות להפיץ תמונות פרטיות. משפחתה הגישה תלונות על איומים אלה, שבגינן עצרה המשטרה את הצעיר לפני מספר שבועות. באותה עת, מעצרו של הצעיר הוארך לא פחות מחמש פעמים, אך מאחר שלא נמצאו מספיק ראיות נגדו, הוא שוחרר בסופו של דבר.

בחודש שעבר, בעת שנערכו בבית משפט השלום בראשון לציון דיונים להארכת מעצרו, השופט עמית מיכלס ביקר את המשטרה בצורה שלא משתמעת לשתי פנים. לדבריו, היחידה שחקרה את החשדות נגד הצעיר לא קידמה את החקירה, ובנוסף, רוב פעולות החקירה שנעשו לא היו קשורות לחשוד ולכן לא הצריכו את נוכחותו בתחנת המשטרה. במהלך הדיונים, ערערה המשטרה לבית המשפט המחוזי בלוד להשאיר  במעצר את החשוד. בעקבות כך ציין מיכלס כי הוא מסכים להאריך את המעצר למרות התנהלות המשטרה. ובכל זאת, הצעיר שוחרר לביתו בתום הדיונים.

בעת המעצר - החשוד כבר שהה במעצר בית עקב מעורבותו בעבירה אחרת

שתי הנשים נרצחו בחורשה ליד כביש מספר 44, סמוך למפעל "נשר", בעת שהיו בתוך רכב, על ידי יריות בפלג גפן העליון. צוות של מד"א שהגיע לזירה קבע את מותן וכוחות נרחבים של משטרת מרחב שפלה סגרו את האזור מיד לאחר האירוע. המשטרה חושדת שמי שביצע את המעשה הסיע את האם והבת למקום, שם ירה בהן וברח.

אתמול הגיע המשטרה לעצור את הצעיר החשוד במעורבות ברצח שתי הנשים. באותה עת שהה הצעיר במעצר בית בגלל חשדות לעבירה אחרת שביצע לאחרונה. עורך דין גיורא זילברשטיין, הפרקליט של החשוד, אמר כי מרשו מכחיש קשר לרצח. עוד הוא אמר כי מאחר שהצעיר היה במעצר בית ואזוק באזיק אלקטרוני, אפשר לבדוק אם הפר את המעצר ויצא מביתו.

נכתב על-ידי: מערכת האתר

שאלות על המאמר? מוזמנים לשאול בפורום פלילי

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

 

שאל בפורום

מענה משפטי מקצועי ומהיר, קבלו תשובות בדוא”ל ללא עיכוב

ליצירת קשר עם עו"ד פלילי

עורכי דין מובילים - משפט פלילי

עו"ד מעיין חיימוביץ

"אני מאמינה בתפיסה משפטית אחרת, תפיסה שבה ניתן ליישב מחלוקות בדרכי נועם וגישור, גם במקרים קשים כגון עבריינות נוער..."

עו"ד ערן צלניקר

"את המשרד הקמתי במטרה לסייע לאזרח הקטן מול רשויות החוק בהליכים פליליים"

עו"ד עמית בר-טוב

"ניסיון כביר בייצוג מול מוסדות רשת המיסים והחקירה, בכל הערכאות השיפוטיות, בין השאר בעבירות צווארון לבן, מס וכלכליות ..."

עו"ד ערן בן עמי

"תחום דיני התעבורה בדמי ובנפשי. אני משתדל להעניק טיפול אישי, מעמיק ומקצועי לכל לקוח ולקוח. הדבר ניכר בפריצות הדרך להן גרמתי בסוגיות מרכזיות בתחום ..."

עו"ד יאיר מושיוב

"בכל תיק שבטיפולי בתחום המשפט הפלילי והתעבורה, אני עושה כל שביכולתי לייצג את לקוחותיי נאמנה. אני רואה בייצוג, עוד בשלב המקדמי בתיק, כגון בחקירה משטרתית, חשיבות רבה העשויה לצמצם נזקים"

סיניה חריזי מוזס
עו"ד סיניה חריזי מוזס

עורך דין פלילי סיניה חריזי מוזס בעלת ותק ונסיון של כ18 שנים. מובילה בתחום המשפט הפלילי. ייצוג בכל הערכאות , חשיבה משפטית יצירתית, תוצאות מוכחות.

עוד עו"ד מובילים בתחום פלילי