סגור

מצא עורך דין :

קטגוריה
תחום עיסוק
בחר איזור
בחר עיר

רשימת עורכי דין הפשרת קרקעות (1)

הקרקע שברשותכם מתוכננת לעבור תהליך של הפשרה ולשנות את ייעודה? מעוניינים לדעת מהן הזכויות המגיעות לכם בשל תהליך זה? אם כן, תוכלו להיעזר בשירותיהם של עורכי דין לטיפול בהליכי הפשרת קרקעות, המתמחים בתחום ומכירים לעומק את כל הסוגיות המשפטיות הקשורות בכך. תהליך של הפשרת קרקעות הינו תהליך מורכב מאד, הכולל את ייעודה של הקרקע והפיכתה מכזו המיועדת לצרכים חקלאיים, לקרקע המיועדת לבנייה, בין אם בניית מקום מגורים, מבנה ציבורי או בנייה של מבנה מסחרי כלשהו. 

 
בעלי קרקעות חקלאיות נדרשים לבצע במהלך השנים לא מעט שינויים, שחלקם גם קשורים בשינוי ייעודה של הקרקע שברשותם. עורכי דין לטיפול בהליכי הפשרת קרקעות מהווים הכתובת המתאימה ביותר שבה מומלץ להיעזר, על מנת להבטיח שתהליך זה יתבצע באופן התקין והחוקי, ובעיקר ישמור על כל זכויותיו של בעל הקרקע במסגרת התהליך כולו. מכיוון שמדובר בתהליך המתבצע על ידי המדינה עצמה, עורכי הדין יכולים להתמודד נכון ויעיל יותר ולהבטיח שתהליך ההפשרה ייעשה בצורה הטובה ביותר. 
 
באתר הבא תמצאו רשימה של עו"ד המתמחים בתחום הפשרת קרקעות, כך תוכלו לבחור את המתאים לכם ביותר. 
קרא עוד
 • רשימת עו"ד הפשרת קרקעות
 • עו"ד שצפיתי בהם
 • עו"ד שסימנתי

סגור
שלח פניה לעו"ד הפשרת קרקעות

  צור קשר עם עורכי דין בתחום הפשרת קרקעות

 • שי אליאב

  שי אליאב, עו"ד

  ראש המשרד מונה ליו"ר הועדה להתחדשות עירונית בלשכת עורכי הדין בישראל. למשרד התמחות ספציפית בנושאים אלו.

  תחומי עיסוק: הפשרת קרקעות,חוזה מקרקעין,עסקאות פינוי בינוי,עסקאות קומבינציה,תמ"א 38

הודעות אחרונות בפורומים

מאמרים אחרונים בנושא הפשרת קרקעות

בנייה בחצר האחורית
לא בחצר האחורית שלי

האם היית מוכנים כי בחצר האחורית של ביתכם יוקם בית מחסה, או מעון של חולי נפש ? האם אתם יכולים להתנגד ? עו"ד אסף אבישר דן בנושא ומסביר את משמעות המונח המקצועי NIMBY - "לא בחצר האחורית שלי".